SEO

7 ilham verici e-posta şablonu – Arama Motoru Arazi

E-posta, pazarlamacıların alıcılarına, iş ölçeğinde ulaşmalarını sağlar ve pazarlamacıların, alıcıların talep ettiği kişiselleştirilmiş deneyimi nasıl oluşturduklarının önemli bir bölümünü oluşturur. Hem kampanyalara hem de 1'e 1 iletişimin bir parçası olan e-posta, içerik, ürün bilgileri ve eğitiminizi müşterilerinizle paylaşmanın ana aracıdır.

İyi bir e-posta oluşturmanın pek çok yolu varken, hiçbir şey ilham verici değildir. diğer insanların bunu nasıl yaptığını görmek gibi. Salesforce – Pardot, her boyuttaki ve sektördeki B2B şirketlerinden en ilham verici e-posta şablonlarından 7'sini derledi. Etkileşimli içerikten benzersiz haber bültenlerine kadar bu şablonlar, alıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için en iyi uygulamaları vurgular.

  • Basit ama gerçekten ilgi çekici e-postalar nasıl oluşturulur?
  • İçeriğinizi basit değişken etiketlerin ötesinde (ve bunun yanında) basitleştirmek için

“7 İlham Verici E-posta Şablonu” nı indirmek için Dijital Pazarlama Deposunu ziyaret edin.

Yazar Hakkında

Dijital Pazarlama Deposu bir kaynaktır dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri merkezi. Reklamcılıktan analitik, SEO ve PPC kampanya yönetimi araçlarına, sosyal medya yönetim yazılımına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve daha pek çok şey için dijital pazarlama konularında ev sahipliği yapan beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları bulunmaktadır İnternet pazarlaması hakkında. Dijital Pazarlama Deposu, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi yayıncısı ve Arama Dizileri Arama Pazarlama Fuarı ve MarTech konferans dizisinin yapımcısı olan Üçüncü Kapı Medya'nın bir bölümüdür. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.