Dijital Pazarlama

 Açıkhava Reklamcılığı İpuçları – Go Digital

Reklamverenler her zaman kalabalığından kurtulmak için yeni bir şeyler arıyorlar. Çoğu reklam biçiminin problemi, bu kadar çok şeyle, insanların buna alışık olmaları ve bir izlenim yaratmanın giderek zorlaşması.

Dış mekan reklamlarıyla bu sorun, yüksek caddelere ve yol kenarlarımıza işaret eden istenmeyen faturalı posterler ve yazılı ortamların miktarı nedeniyle büyütüldü. Meşru medya mücadeleleri bile, reklamverenlerle haberleşmek için izleyicileri meşgul etmek için yeni, yeni ve heyecan verici fikirler bulmaya zorlandı.

Dış mekan dijital tabelaları oldukça yeni bir ortamdır ve izleyicileri LCD ekranlar gibi TV cihazları gibi normalde görmeyen bir modernite ve benzersizliğe sahiptir, ancak bu ilgi çekici doğa dijital tabelaların neden tek nedeni değildir. Açıkhava reklamverenleri için gerçek bir nimet kanıtlamak.

Dış mekan dijital tabelaları, açık hava reklamcılığının cazip bulduğu pek çok pratik çıkarıma da sahiptir:

Yeni tekneler dikmek için teknisyenler gerekli değildir.

Açıkhava reklamverenleri için en büyük genel giderlerden biri, reklamları yeni içerikle değiştirmektir. Bir fatura posteri ya da yol kenarında istifleme, eski içeriği kaldırması ve yenisiyle değiştirmesi için birisine sahip olmak zorundadır, ancak dijital reklamcılığa gerek yoktur.

Dijital tabela cihazındaki içerik, sadece bir işaret değil, aynı zamanda çok sayıda içeriğe de yüklenebilir.

Esnek içerik.

Dijital tabela da esnektir, içerik her gün, saat başı veya özel teklifler veya zamana duyarlı promosyonların uygun olduğunda yüklenmesini sağlayan belirli zamanlarda değiştirilebilir.

modern.

Dış mekan dijital tabelaları, baskı muadillerinden çok daha çekici, modern ve estetik açıdan hoş bir medyadır. Afişler ve istifler solmaya, yırtılmaya, yıpranmaya ve genellikle perişan görünebilir, ancak dijital dış mekan tabelaları her zaman modern çekici ve son teknoloji ürünüdür.

Çoğu zaman, dijital dış mekan tabelalarının uygulandığı alanlarda, tüm çevre daha modern ve çekici görünüyor, bu da bölgedeki işletmelerin itibarının artmasına yardımcı oluyor ve sonuçta satışları artırıyor.