Dijital Pazarlama

Ağ ve Savunuculuk

Ağ iletişimi kurmak için çok kullanışlı bir araç. Ayrıca iletişim becerilerini geliştirmek, markanızı oluşturmak ve inisiyatiflere ve anlamlı nedenlere farkındalık getirmek için mükemmel bir yoldur. Değişim desteği ve değişim için bir platform kullanmak etkili olduğu kadar güçlüdür.

Aşağıda listelenen ağ yöneticilerinin çeşitli çabaları etkileyebileceği, teşvik edeceği ve teşvik edeceği konusunda bilinçli yollara başvurulmaktadır.

Be Heard

layık sebep, muazzam etkilere sahip olabilir. Ağlarınızda sohbet ve diyaloglar yapabilmek, farkındalık yaratmanın stratejik bir yöntemi olabilir. Sebebinize dikkat çekmek için bir başka harika yol da sesinizi sosyal medyaya aktarmaktır. Çevrimiçi topluluğunuza düzenli olarak mesaj gönderin. Tabii ki, gerekli özeni göster ve etik olarak post prodüksiyon ve profesyonellik göster.

Görülme

Bir adım daha at ve girişimleri teşvik etmek için bir kamu platformu oluştur. Ticaret ve sanayi fuarlarında sergilenmek, atölye çalışmaları yapmak veya görüşmeler yapmak ve eğitim yapmak çok ilgi toplayabilir. Ayrıca, daha büyük kuruluşlar ve derneklerin bir konuşmacı olarak hizalanması ağlarınızı önemli ölçüde etkileyebilir.

Erişilebilir Olun

Bir savunmacı olmanın yöntemlerinde, kişilerin sizinle bağlantı kurmasını kolaylaştırın. Toplantılar ve sunumlar için kesintisiz zamanlamaya izin veren uygulamaları ve teknolojiyi kullanın. Sosyal medya profillerinizi düzenli olarak güncelleyin ve doğrudan iletişim bilgilerinizi sunun. İletilerinizi sık sık kontrol ettiğinizden ve sorgulamak için zamanında yanıt verdiğinizden emin olun. Son olarak, en azından, tanıtımlarınızı, yönlendirmelerinizi ve potansiyel müşterilerinizi kullanarak ağlarınızı genişletmeye açık olun.

Başkalarını desteklemek için bir fırsat yaratmak için bu basit ve etkili ipuçlarını kullanın. Erişiminizi ve etki alanınızı artırmak için ağ bilgilerinizi ve kaynaklarınızı uygulayın.