SEO

إعداد لنجاح تطبيقات التسويق تحليلية

 الويبينار الحية Analytics, pazarlama yatırımlarınızın başarısını artırmak için kritik öneme sahiptir. Şu andaki dağıtımınıza sıkı bir şekilde bakıyor olsanız da veya yeni bir dağıtım çalışmalarınızda olsa da, bu teknik olmayan web semineri, analitik uygulamanızdan değer elde etmenizi engelleyebilecek en yaygın 5 konuyu vurgular.

Bize katıl Uzun vadede temettü ödeyecek en iyi uygulamaları öğrenir. Gözleri açıkken bir sonraki analitik uygulamanıza geçerek zamandan ve paradan tasarruf edin. Bu web seminerine katılın ve aşağıdakileri öğrenin:

  • تبسيط عملية التطبيق
  • İş paydaşlarının verilerden alınan kararları almak üzere ayarlandığından emin olun.
  • Yönetişim için en iyi uygulamaları uygulayın.

Başarılı Pazarlama Analitiği Uygulaması için ”, Dijital Pazarlama Deposu tarafından üretildi ve Kardinal Yolu tarafından desteklendi.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analitik, SEO ve PPC kampanya yönetimi araçlarına, sosyal medya yönetim yazılımına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve daha pek çok şey için dijital pazarlama konularında ev sahipliği yapan beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları yer alıyor. İnternet pazarlaması hakkında. Dijital Pazarlama Deposu, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi yayıncısı ve Arama Dizileri Arama Pazarlama Fuarı ve MarTech konferans dizisinin yapımcısı olan Üçüncü Kapı Medya'nın bir bölümüdür. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.