قاعدة البيانات

كيفية إصلاح خطأ 1037

Hata 1037, Windows'un bilgisayarınızdaki ayarları işlemek için gereken doğru dosyalara veya ayarlara sahip olmamasından kaynaklanıyor. Genellikle, 1037 hatayı göstermeye neden olan, bozuk yazılımlara sahip olmak, PC'nizde yanlış sürücüler olması ve genellikle tüm dosyaları doğru bir şekilde okuyamaması gibi bir çok sorun olduğunu fark ettik. Windows'un çalışması gerekiyor. Yaşadığınız sorunları düzeltmek için, öncelikle sisteminizde olası sorunların neler olduğunu görmenizi ve sonra bunları olabildiğince iyi çözmenizi tavsiye ederiz.

1037 numaralı hatanın ana nedeni Bilgisayarınızın sistemi düzgün çalışması için gereken dosyaları veya ayarları doğru şekilde okuyamayacağı şekilde. Bu hatanın yaygın nedenleri genellikle şunları içerir:

  • Bilgisayarınız çalıştırması gereken çeşitli önemli sürücü ayarlarını okuyamadı
  • Windows'un kayıt defteri veritabanında hatalar var
  • Çalıştırmaya çalıştığınız yazılım bozuk

Bu problemi çözmenin yolu, hataları gösterebilecek yazılımların herhangi birini yeniden yüklemenin yanı sıra, Windows'un kayıt defteri veritabanından gereken tüm önemli dosyaları ve seçenekleri doğru bir şekilde okuyabilmesini sağlamaktır:

1) İlk Adım, Hataya Neden Olan Yazılımı Yeniden Kurmaktır. Windows PC'lerin çoğu, bir uygulamayı denediğinde ve çalıştırdıklarında, programların varsayılan ayarlarından sisteminizin en önemli seçeneklerine kadar her şeyi yüklemek için 100'lerce dosya ve ayar açmaları gerekecek. Ne yazık ki, tipik Windows yazılım uygulaması için en büyük sorunlardan biri, ya programın dosyalarının okunamaz durumda olması ya da bilgisayarınızın, programın çalışması için ihtiyaç duyduğu diğer dosyalar ile ilgili bir sorunu olması durumudur. Bu sorunu gidermek için, bir soruna neden olan herhangi bir yazılımı yeniden yüklemeniz önerilir:

  • Sırasıyla Başlat> Denetim Masası> Bir Programı Kaldır
  • 'ı tıklatın. Gösterilen listeden, bir soruna neden olan yazılımı kaldırın
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın
  • Programın yeniden kurulmasına izin verin

[19659002] 2) Sisteminizdeki Virüsleri Temizleyin . Bir sonraki adım, PC'nizin içerdiği virüslerden herhangi birini temizlemektir. Virüsler, dosyalarınızı silmeleri ya da PC'nizin çalıştırması gereken önemli seçeneklerle ilgili bir takım olası sorunlarınız nedeniyle çalışma zamanı hatalarının yaygın bir sebebidir. Neyse ki, sisteminizde taramak ve sorunlara yol açabilecek enfeksiyonlardan kurtulmak için "XoftSpy" gibi bir programı indirerek PC'nizde bulunan virüsleri kaldırabilmeniz gerekir. Bu araçları kullanmak için, sadece Google "Casus Yazılımları Temizleme Yazılımı" nı, etkin bir program indirmeli ve sisteminizi temizlemesine izin vermelisiniz.

3) Windows'taki Kayıt Defteri Hatalarını Onar (19459009). Son adım, Windows'un sahip olacağı kayıt defteri hatalarını temizlemektir. Bu, sisteminizdeki "kayıt defterinin" öneminden dolayı çok önemli bir adımdır. Bu, bilgisayarınız için her türlü ayarları, bilgileri ve seçenekleri saklayan bir veritabanıdır; ve tüm yazılımların çalışmasına yardımcı olmak için kullanacağı şeydir. Kayıt defterinin sık sık bozulacağını ve 1037 hatanın gösterilmesini istediğini gördük. Bu sorunu gidermek için, sisteminizi taramak ve içindeki sorunlu ayarlardan kurtulmak için bir kayıt defteri temizleme programı kullanmanız önerilir. Bu, bizim düşüncemize göre, "Frontline Registry Cleaner." (19459002) adlı bir program kullanarak yapılır.