SEO

2017'de SEO Nasıl Çalışıyor?

Güven, Google'ın alaka düzey odaklı araştırmanın temel bileşenidir. Eğer yoksa, biri ilgisizdir. Kısacası, inşaat güvenliği iki kenarlı bir kılıçtır. İşte 2017'de SEO trendleri ile başarılı olmak için Güven'e ihtiyacınız var. Genellikle Güven, böyle bir şey olsaydı Google'ın kalbine giden yoldu. Güven algısını kullanarak, çevrimiçi para kazanmak ve uzun vadede başarılı bir iş kurmak için SEO ipuçlarıyla başarılı olabiliriz.

Google'ın alakalılık denkleminin özünde, Güven kendisi üç temel direkten oluşur. Bu üç direkte, arama devinin temel algoritmalarını kapsayan 150'den fazla farklı sebep var. Bu temel direkleri belirledikten sonra, bu alanların her birisine güveninizi arttırmaya çalışabilirsiniz. Evet, bu sütunlar Google'ın alakalılık denklemi için önemlidir. Bu güven direklerinden her biriyle baş etmeyi başaramadıysanız, kendinizi rakip bir okyanusun içinde titreşir bulacaksınız. Şimdi bu üç direğin 2017'de en yeni SEO Güncellemelerine nasıl yardımcı olabileceği üzerine ilginç bir tartışma yapın:

1. Saat:

Burada Google, Sizinle ne kadar çok güvenebileceğini değerlendirmek için sizinle olan ilişkisini zamanla kullanıyor. Size güvenmeye yardımcı olabilecek olağanüstü miktarda değer taşıyan yüksek sınıf içerik oluşturma hakkında ne kadar uzun sürebildiğiniz biliniyorsa. Ayrıca zaman, alan adınızı ilk satın aldığınız tarihte değil, endeksli yaşı ifade eder.

2. Yetkili:

Sizi bunun uygun fiyatlı SEO hizmetleri içine ayağı nasıl olduğunun farkında olmak için kendini tanıttı, şimdi otoriteye dönüş yapıyor. Basit bir deyişle, Google, hangi yeni kişilere inanılması gerektiğini öğrenmek için zaten güvendiği diğer sitelere güvenir. Google'ın zaten güvenmekte olduğu harika içeriğe sahip bir siteniz size organik olarak bağlandığında, güveniniz açıkça bir süre sonra artacaktır.

Öte yandan, bina etkisi başlangıçta olağanüstü derecede zordur. Gerçekten viral olmadığınız sürece, önünde dik bir yokuş yukarı savaşa ihtiyacınız vardır, ancak yetki, sıradan yeteneğiniz için son derece önemlidir.

3. İçerik:

Sonunda, Güven'in üçüncü temel bileşeni içeriğidir. Genel olarak, içeriğiniz Google'ın SERP'lerindeki görünürlüğünüzde büyük bir rol oynamaktadır. Dolayısıyla aklınızda sadece SEO tahminleri koymanız yeterlidir; alttaki içeriği dışarı itemediğiniz yollardan size yardımcı olabilir ve gelen çekişe sahip çıkmayı tahmin etmiş olursunuz. Arama devinin dikkatini çekme konusunda ciddi iseniz, içeriğiniz de devasa miktarda değer taşımalıdır.

Sadece bir defalık içerik değildir. Sitenizde, insanların ilgisini çekmeyi arzuladığı türde olmak üzere düzenli olarak büyük içerik sağlamanız gerekir. Harika içerik eksikliği ile hiçbir şeye sahip olmayacaksınız. Kullanabileceğiniz SEO stratejileri ne olursa olsun başarısız olur. Hiç kimse, içeriği kötü olan bir siteyle gerçekten bağlantı kuramaz. Kısayolları alarak zamanınızı boşa harcamayın. Kısacası, içerik kesinlikle Kral.