SEO

2018 için güncellendi! Kurumsal Yerel Pazarlama Otomasyon Platformları: Bir Pazarlamacı Kılavuzu

BIA / Kelsey'in ABD Yerel Reklamcılık firmasına göre, ABD yerel إعلان gelirlerinin 2018 yılında 151,2 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Bu rakam, 2017 yılındaki 143.8 milyar $ 'dan yıllık% 5,2 artış anlamına geliyor – beş yıllık en büyük yıllık artış Öngörülen 2018. Raporlamada, yerel pazarlama büyümesinin daha güçlü bir ekonomi, orta vadede seçim mevsimine doğru giden rekabetçi bir siyasi manzara ve mobil ve sosyal medyada güçlü bir büyümeye bağlı olduğu bildiriliyor.

MarTech Today'in “Kurumsal Yerel Pazarlama Otomasyon Platformları”: Bir Pazarlamacı Kılavuzu ”, yerel pazarlama otomasyon platformları için pazar ve uygulamada yer alan hususları incelemektedir. 55 sayfalık rapor, yerel pazarlama otomasyonu platformlarının büyüyen pazarını ve yerel olarak marka pazarlaması için son trendleri, fırsatları ve zorlukları gözden geçiriyor.

Bu raporda ayrıca önde gelen 16 yerel pazarlama otomasyonu satıcısı, fiyatlandırma bilgisi ve yetenek karşılaştırması da bulunuyor. ve değerlendirme ve satın alma için önerilen adımlar. Kopyanızı almak için Dijital Pazarlama Deposu'nu ziyaret edin.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.