التسويق الرقمي

2018'de İzlenecek Reklam Tabela Trendleri

Yeni çıkan إعلان araçları ve kanallar, ürün veya hizmetlerimizi iletişim kurma veya yaygınlaştırma biçimimizi sürekli olarak değiştiriyor. İster güvenlik ister ticari olsun, işaretler, içeriği ilgi çekici ve çekici bir biçimde sunan ışıltılı dijital ekran ile tasarlanıyor. LED ekranların özellikleriyle, şirketler artık görünürlüğünü arttırmak için içeriği etkileşimli bir şekilde manipüle etme gücüne sahiptir. Gelişen tabela eğilimlerini anlamak, işletmeniz için iyi görünümlü bir dizi işaret oluşturmanızı kesinlikle sağlayacaktır. Aşağıda, işinizin varlığını rekabetçi bir ortamda nasıl geliştireceğinizi anlamanıza yardımcı olacak bazı yönlendirme eğilimleri bulunmaktadır.

Elektrikli ekran

Yeni teknolojilere rağmen, geleneksel işaretler hala küçük ve büyük işletmelerin tanıtımında etkili bir rol oynuyor. Ancak, gelecekte, dijital ekranlar daha fazla popülerlik ve kabul görecektir. Bunun nedeni, dijital içerikli içeriğin taşınması, statik işaretlerden daha güçlü ve ilgi çekicidir. Modern tüketiciler artık sadece LED panoları aracılığıyla tarama yaparak istedikleri ürün ve hizmetler hakkında bilgi alma özgürlüğüne sahipler.

Etkileşimli içerik

Modern reklamcılık teknikleri, çevrimdışı reklamcılığa etkileşimi getiriyor. İçeriği etkileşimli bir şekilde gösterme eğilimi daha fazla kabul görmeye devam edecektir. Son derece sofistike ekran işaretleri, Nesnelerin İnterneti (IoT) fikrini hayata geçiriyor. Gelecek yıllarda, teknoloji meraklısı işletmeler, görüntüleyenlerin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre içerik gösterecek işaretler kullanabilecektir. IoT fikri, modern tabela teknolojisi ile açık bir şekilde uygulamaya konmuştur. Dijital dokunmatik ekranlar ve projektörlerin gelecekte yaygın olarak kullanılması muhtemeldir.

Sosyal medya entegrasyonu

Sosyal medya, her tür iş için anahtar bir reklam stratejisi haline geldi. Küçük bir tesisat yüklenicisi veya büyük bir marka olsanız da, sosyal medyayı reklamcılık çabalarınıza entegre etmek kaçınılmaz oldu. Etkileşimi geliştirmek için tabeladaki sosyal etkileşimleri kullanmak her zamankinden daha önemli hale gelecektir.

İçerik baskın olmaya devam edecek

İçerik pazarlamacılar ve işletmeler için büyük önem taşımaktadır. İnsanları harekete geçmeye teşvik eden içerik. İşletmenizi tanıtmak için ne tür işaretler kullandığınıza bakılmaksızın, insanların satın alma gücü olan değerli içerikler oluşturmaya odaklanmanız gerekir. Bir şeyi tanıtmak için basit banner'lar, etiketler, sarmalar veya araç grafikleri kullanıyorsanız bile içeriğiniz işaretli olmalıdır. Markanızı tanıtmak için iyi bir tabela kullanın ve yeni trendleri takip etmeyi unutmayın.