SEO

2019 Arama Motoru Arazi Ödülleri'ne katılım hakkı açıktır.

Endüstrinin en prestijli ödül yarışması şimdi, En İyi Genel SEM Girişimi ve En İyi Genel SEO Girişimi gibi 17 kategoride başvuruları kabul ediyor (küçük işletme ve işletme için ayrı yarışmalar) ve ayrıca dikey sektördeki olağanüstü sonuçları tanıma fırsatları da sunuyor. perakende, yerel ve B2B. Ayrıca, Beşinci Yılında, Arama Ajansı Arazi Ödüllerinin önemli özelliklerinden bazıları olan Yılın Ajansı, Yılın İç İçi Takımı ve Yılın Arama Pazarlamacısını ödüllendireceğiz.

sıkı çalışmayı başardım ve kayda değer sonuçlar elde ettim, Seattle'daki SMX Advanced konferansımızda yüksek performans gösteren akranlarınızın önünde tanınmaktan daha iyi ne olabilirdi? Konferans, bu yıl 3-5 Haziran'da Seattle'ın Pop Kültür Müzesi'nde düzenlenen ödül kutlamasıyla gerçekleşecek. Katılımcılar sadece ödül finalistlerini değil, tüm SMX Gelişmiş All-Access katılımcılarını ve EXPO + Pass sahiplerini kapsayacak ve zirveye yükselen katılımcıların sektördeki öncü yenilikler için hak ettikleri spot ışığı almasını sağlayacak.

kendi baş editörümüz Ginny Marvin'in editörleri Barry Schwartz, Greg Sterling ve Detlef Johnson tarafından yapıldı. Onlara yardımcı olmak, SMX programlamamızı bir araya getirmede önemli rol oynayan Brad Geddes ve Matt Van Wagner olacak ve ayrıca Google ve Bing'den temsilciler tarafından da katılacaklar.

Nasıl Girilir

Önce tüm kategorileri inceleyin ve burada giriş kriterleri. Ardından bir hesap oluşturun ve başvuru işlemine başlayın. Gönderim materyallerini hazırlamadan önce girmeyi planladığınız kategori (veya kategoriler) için başvuru sürecinin nasıl yapılandırıldığını incelemenizi öneririz. Ayrıca giriş işlemini son tarihe kadar aşamalar halinde tamamlayabilirsiniz. Ek bilgi için SSS ve Kurallar ve Düzenlemeler bölümünü okuyun.

Ücretler ve Son Başvuru Tarihi:

  • Şimdi – 8 Mart: Süper Erken Kuş oranları için başvuru süresi (295 $ / giriş)
  • 9 Mart – 12 Nisan: Erken Kuş oranları için başvuru süresi (395 $ / giriş)
  • 13 Nisan – 26 Nisan: Standart oranlar için başvuru süresi (495 $ / giriş)

نبذة عن الكاتب

Pamela Parker Marketing Land, MarTech Today ve Search Engine Land'de İçerik Yöneticisidir. 1998'den beri konuyla ilgili rapor yazıp yazmış olan dijital pazarlamada saygın bir otoritedir. ClickZ'in eski bir genel yayın yönetmenidir ve iş dünyasında bağımsız yayıncıların Federated Media Publishing'deki sitelerinden para kazanmalarına yardımcı olmak için çalıştı.