التسويق الرقمي

2019'da En İyi Dijital Pazarlama Eğilimleri

Neredeyse 2018 yılının köşesinde bulunuyoruz. Ancak, gelecek yıllardan bahsederken geç kalmadığından eminim. büyük dijital pazarlama eğilimleri. Q1, 2019 için güçlü bir eylem planı ile dijital pazarlama stratejileri arasında bir yerde, 2019 yılında piyasanın nasıl şekilleneceğini bilmek güzel.

Aşağıda dijitali yönetecek birkaç trend var. tüm dünyada pazarlama.

Video Pazarlama

Gelecek yıl en etkili dijital pazarlama tekniklerinden biri video pazarlaması olacak. Bir rapora göre, çevrimiçi içeriğin% 80'i görsel bir temsile dönüşecek. Bir eğlence ve mizah tonuyla ürün ve hizmetlere genel bir bakış verecektir.

Akıllı telefonların ve sosyal medya platformlarının benimsenmesinden bu yana, bir ürünün pazarlanmasının en iyi yollarından biri olarak video tercih ediliyor. Kısa bir video sadece bir mesajı etkili bir şekilde iletmekle kalmaz, aynı zamanda kampanyanıza duygusal bir ortam sunabilir.

AI – Makinelerin Geleceği

Adobe tarafından hazırlanan bir rapora göre, yakında stratejik pazarlama kararları vermek için makineler belirleyici olacaktır. Bu büyüleyici değil mi? Yapmanız gereken tek şey, tüm verilerinizi bir makine sunucusunda depolamak ve pazarlama stratejileriniz için öneriler alacağınızı düşünün. Henüz bitmedi; Bu stratejiler, müşteri davranış kalıplarınızla uyumlu olacaktır. AI yakın gelecekte pazarlama yüzünü değiştirecektir.

Otomatik Sohbet Kutuları

İnternet'te gezinirken bir sohbet kutusuyla karşılaşmış olmanız gerektiğinden eminim. Sohbet kutuları, Yapay Zekanın en yaygın uygulanan uygulamalarından biridir. Sadece sonuçları daha hızlı bir şekilde göstermemekle kalmıyor, sohbet kutuları da esprili ve müşterilere kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Ayrıca, IBM'in yakın tarihli bir raporunda, tüm müşteri hizmetleri etkileşimlerinin% 85'i bu yıl sonuna kadar makineler tarafından yapılacaktır.

Sesli Arama

Bu günlerde Alexa ve Google Home hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Değilse, bunu okuyun. Bir araştırma raporu, akıllı hoparlör sahiplerinin% 65'inin sesli kontrollü bir asistan olmadan bir hayata geri dönmek istemediklerini söylediğini söylüyor. Akıllı hoparlörler, veri sörfü yöntemlerini değiştirecek.

Sesli komutlarla arama yapmayı denediniz mi? Dijital pazarlamanın devreye girdiği yer burası. Web sitenizde yaptığınız tüm SEO'ların sesli komutlara da güvenmesi gerekir.

İngiltere-İnternet vs. TV'nin düşüşü

Bir insanın telefon veya internette sörf yapmak için daha fazla zaman harcadığı bu bin yıllık kuşağında, oyun modülleri bağlamak için sadece bir cihaz var. Araştırmaya göre, insanlar internette yaklaşık 2,5 saat, teneffüslerde ise saatlerce 2.7 saat geçirecekler. Bu, televizyon kanallarından internet sitelerine إعلان deseni dönüşümünde bir değişikliğe yol açar.

İçerik – Güvenilir Asker

Makaleleri, blogları, haber bültenlerini ve neleri günlük olarak okuyoruz. Ancak, güvenebileceğiniz gerçek içerik bulamazsanız ne olur? İçerik sadece gerçekler ve rakamlar değil, kolay, temiz ve yalın olmalıdır. 2019 yılında, içerik daha önce sahip olduğu aynı öneme sahip olacaktır. Herhangi bir medyada güvenilir ve gerçek bir veri seti yapar.

Yine aynı konuda bir bilgi arıyorsanız, bizimle bağlantı kurun ve uzmanlarımızın 2019'daki dijital pazarlama trendleri hakkında derinlemesine bilgi edinmelerine yardımcı olun.