التسويق الرقمي

5 Tavsiye Pazarlama Araçları

Dijital çağda işletmelere sunulan birçok serbest yönlendirme pazarlama aracı ve seçeneği vardır. Onlardan faydalanmak, birkaç dakika kayıt, indirme veya yönlendirme yardımı almak için bazı daha ince yerler için harcama yapmak kadar basittir.

Link Referral

LinkReferral web sitesi, işletmelere banner إعلان kampanyaları ve arama motoru yönlendirmelerine alternatif sunuyor. Üyeleri için trafik oluşturmaya yardımcı olmak için dört yönlü bir yaklaşım geliştirdiler.

Üye dizinleri, yönlendirme temelli, arama motoru ve LinkReferral Forum trafiğinin bir birleşiminden yararlanarak, üyeler web sayfa listelemelerinin daha hızlı dizine eklenmesini, gelişmiş SEO optimizasyonlarının ve arama motoru sıralamalarının yanı sıra dolaylı arama motoru trafiğinden olumlu şekilde yararlanmalarını bekleyebilirler. linkreferral dan. com da.

Arkadaşa Gönder Kral (19659002) Yüksek kaliteli trafik tavsiyeleri arıyorsanız, Tell A Friend King, işletmenize, güvenilirliğinize güvenmiş, ürün veya hizmetinizde yüksek bir ilgi düzeyine sahip olan tüketicileri bir araya getirme konusunda yardımcı olabilir. sen teklif ediyorsun.

Bu yararlı ortamda, bir ziyaretçiyi bir müşteriye dönüştüren büyük bir fark yaratmaya yardımcı olabilecek güvenilir bir kaynaktan gelen bir başvuru gelir. Emarketer.com tarafından yapılan bir çalışmada, internet kullanıcılarının yarısından fazlası,% 53'ünün, son otuz gün içinde arkadaş veya aile üyeleri tarafından yönlendirilen web sitelerini ziyaret ettikleri görülmüştür. Bir Arkadaşa Gönder Kral gibi bir araç yönlendirme pazarlama aracı kullanarak, kullanıcılar dönüşüm oranlarını yükseltmeyi, abone kazanmayı ve hatta web siteleri hakkında geri bildirim dinlemeyi bile bekleyebilirler.

Referral Blast

Referral Blast, ziyaretçilerinizin web sayfanızı bir kerede çok sayıda kişiyle paylaşmasını kolaylaştıran referans pazarlama araçlarında mükemmel bir seçenektir. Bu, siteniz ve markanız için farkındalık yaratmaya yardımcı olur ve aynı zamanda, hedeflenen ağızdan geçen kelime trafiğinin sürekli döngüsünün potansiyelini artırır.

Ağızdan ağıza pazarlama, tüm pazarlamacıların bildiği gibi hala benzersiz bir reklam aracıdır. Referral Blast pazarlama aracı, kullanıcıların bu pazarlama öğesinin, yönlendirmeleri ve ödül satın alma dönüşümlerini artırmanın yanı sıra yönlendirmeleri artırmaya yardımcı olacak teşvik ve ödül programlarının yönetimine olanak tanıyan, özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu bir araçla kullanmasına olanak tanır.

Yönlendirme Anahtarı

Yönlendirme Anahtarı programı, B2B'yi veya İşletmeler arası yönlendirmeleri teşvik eder. Tavsiye Anahtarı'na katılan kullanıcılar, başkalarına hızlı bir şekilde başkalarına da gönderebilecek ve diğer ticari övgülerden kendi başlarına sürekli olarak alabilecekler. Bu aynı zamanda diğer kullanıcıların iş siteniz için de aynı şeyi yapacağı anlamına gelir.

Bir başvuru aldığınızda hemen yeni bir müşteri adayı bilgilendirilirsiniz. Olası yeni tüketicinizle bağlantı kurmak size kalmış. Yönlendirme Anahtarına gönderdiğinizde, gönderiminiz başvuru grubunun her bir üyesinin ana sayfasında görünecektir. Bu ayrıca, kullanıcılar arasında yeni hizmetler, promosyonlar ve hatta tavsiye hakkında bilgi paylaşmanıza da olanak tanır. Referral Key ayrıca web dışı işletmelere de yardımcı olmak için coğrafi hedefleme seçeneklerine de sahiptir.

Vinatta

Vinatta, tüketicilerin, tanıdıkları insanlardan gelen referanslara güven duyduklarını söyleyen pazarlama unsuru üzerinde odaklanıyor. Vinatta, kullanıcıların sosyal medya pazarlama kampanyalarını yönetmelerine yardımcı olurken, sözlü pazarlama araçları ve yöntemleri ile ağızdan sözlü tavsiyeler üretmenizi sağlar. Vinatta aynı zamanda, sosyal medya pazarlama kampanyanızı, kullanıcıların Facebook gibi sosyal medya ağlarına ve hatta web'deki açılış sayfalarına, aynı anda yayın yapmalarına olanak tanıyan bir çevrimiçi sayfa düzenleyicisi ile oluşturmanızı sağlar.

Vinatta kullanıcıları Facebook duvarlarını okuyan veya yayınlayan kullanıcılara ürün, hizmet ve marka riskini artırabilecekler. Tavsiye ödülleri, sınav, yarışmalar, çekilişler veya özel anlaşmalar düzenlemeye yardımcı olacaktır.