التسويق الرقمي

7 Promosyon Ürünleri Her İşletmenin Müşteriyi Çekmesi Gerekiyor

Bununla yüzleşelim; Tüketiciler bugün neredeyse her açıdan إعلان ve pazarlama mesajları ile bombalanıyor. Reklam panolarından televizyona, yazılı basına, radyoya ve internete kadar, insanlar sürekli reklamlarla dolu. Sonuç olarak, tüketiciler, tüm bunları ortaya çıkarmayı öğrendiler. Bir işletmenin tüm reklam karmaşasını tüketicilerin dikkatini çekecek ve reklam mesajlarını potansiyel alıcılara ulaştıracak şekilde kırması zor. Aşağıdaki yedi promosyon ürünü bunun için etkili bir yoldur.

Herhangi bir tanıtımın amacı, müşterilerin işinize olan ilgisini artırmaktır. Kartvizitiniz bu felsefenin bir uzantısı olmalı ve tanıtım stratejisine dahil edilmelidir. Kartvizit mıknatısları ve pazarlama mıknatısları bu hedefi mümkün kılar. İş bağlantılarınız için bir kartvizit mıknatısı ve potansiyel müşterilere bir pazarlama mıknatısı verin. Mıknatıs, en yakın buzdolabına, masaya veya dosya dolabına asılacak, bir çok promosyon broşürü veya el ilanı gibi unutulacak bir çekmeceye bırakılmayacaktır. İnsanlar mıknatısları özel ve kullanışlı bir hediye olarak algılarlar. İş mıknatısları kullanmanın değeri, iletişim bilgilerinizin ilk etkileşimden sonra sayısız kez tutulması ve görüntülenmesiyle sonuçlanır.

Bir tanıtım ürünü olarak bir can coolie kullanmak, bir bahar pazarlama vızıltı yaratmak için harika bir yoldur. Sıcak yaz aylarında alabileceğiniz en etkili tanıtım ürünüdür. Koozie her zaman golf sahasında, barbeküde, spor müsabakasında ya da plaja yapılan yolculuklarda her zaman vurulmaktadır. Neden buna karşı oynamıyorsunuz ve kamuya açık hale getirilmiyorlar? Bu kadar çok kişi havalıları sevdiği ve kullandığı için, özel olarak tasarladığınız yaz kış boyunca tüm yaz boyunca gösterilecek ve şirketiniz için maksimum pozlama elde edeceksiniz. Potansiyel müşterinize bir serinletmek, onlara faydalı bir hediye veriyor, bu da markanızın iyi bir ışıkta düşünüldüğü anlamına geliyor. Özel tasarlanmış bir havalı ilkbahar ve yaz için en etkili tanıtım ürünüdür.

Herkes bardak kullanır. Stant bardakları, herhangi bir lansman etkinliğinde, toplantıda veya fuarda içecek ihtiyaçlarınız için pratik bir çözümdür. Stadyum bardağı pratik bir tanıtım ürünüdür, günlük olarak kullanılırlar. Kişiselleştirilmiş kupalar ve kupalar hakkında iyi bir şey, tüketicilerin markalı stadyum bardaklarınızı tutması anlamına gelen harika bir hediyelik eşya yapmalarıdır. Plastik bardaklar özellikle çocuklu ailelerde popülerdir. Plastik bardaklar, yaygın olarak kullandıkları alkollü içecekler, küçük oyuncaklar, boya kalemleri, kurşun kalem, işaretleyiciler ve çocuklar için atıştırmalıkların saklanması için çeşitli şekillerde kullanılmaktadır.

Markalı koltuk minderleri ile unutulmaz bir tanıtım yapın. . Koltuk minderleri, küçük lig, lise ve hatta profesyonel spor müsabakaları olsun, en sportif etkinliklerde görülür, sıcaklığa bağlı olarak soğuk veya cızırtılı bir sıcak hakkında bir şey vardır. önümüzdeki üç saat. Tüketicilere markalı köpük koltuk minderi vererek, katıldığı her spor etkinliğine taşıyacaklar. Bu, şirketinizin maksimum pozlama alacağı ve tüketicilerle iyi niyet yaratacağı anlamına gelir. Koltuk minderi tüm yıl boyunca etkili bir tanıtım aracıdır. Spor ne olursa olsun, yastık kullanılacaktır ve diğer hayranların görmesi için logonuz gösterilecektir.

Thunderstix, pek çok spor etkinliğinde kullanılan oldukça popüler bir ruh öğesidir. Şişme çubuklar oldukça patlama yaratır. Gök gürültüsü çubukları, bir spor olayının veya bir vızıltı yaratılması gereken diğer herhangi bir olayın sponsorluğunu yapmak için harika bir yoldur. Tanıtım amaçlı ses oluşturucular, marka bilgilerinizin ve logonuzun herkes tarafından görülebileceği geniş bir alana sahiptir.

Yeniden kullanılabilir kağıt veya plastik soruyu, yeniden kullanılabilir, baskılı bakkal totelarıyla yanıtlayın. Bakkal torbaları, iş ve markanızı ve ekolojik bilinçli tutumunuzu destekler. Toplum giderek daha çevreci bir hale geldikçe, tüketiciler çözüm arıyorlar. Neden tüketiciye markalı bakkalınızı aramayı bırakıp kullanmayacağınız konusunda bir neden vermiyorsunuz. Bakkallar genellikle marketlerin tanıtımını yapmak için kullanılırken, herhangi bir sektörün herhangi bir şirketi tarafından promosyon ürünleri olarak da kullanılabilir. Bir şirketin alıcıların gelecekteki yeniden kullanımlı özel bakkal torbaları kullanmasından alacağı reklam, satın alma maliyetlerinin çok üstünde olacaktır.

Promosyon ürünleri, artan satış, artan ürün yönlendirmeleri, iyileştirilmiş müşteri dahil olmak üzere işletmeler için çok çeşitli avantajlara sahiptir. Şirketin yanı sıra görüntü için sürekli reklam. Bir promosyon ürününü seçerken hatırlamanız gereken en önemli şey, tüketiciyi yararlı kılar, aksi takdirde mesajınız kitlenize ulaşmaz. Promosyon ürünleri, reklam karmaşasından kurtulmak ve potansiyel müşterilerinizle iyi bir irade ve isim tespiti oluşturmak için harika bir yoldur.