SEO

7 Temel SEO teknikleri

1) Başlık Etiketi – SEO Tekniği hakkında konuştuğumuzda, Başlık etiketi kullanabileceğiniz en iyi ve en güçlü etiketlerden biridir. Her sayfanın kendine ait bir başlık etiketi olması gerekir. Her etiket, hedeflediğiniz anahtar kelimeyi ve trafik çekmek istediğiniz ana anahtar kelimeyle ilişkilendirilmiş alt anahtar kelimeleri içermelidir.

2) ALT Etiketler – Bu etiketler çoğunlukla tamamen yok sayılır. Metin tarayıcıları için resimlerin metin tarayıcılarında gösterilmemesi nedeniyle, bu etiketlerin, bir web sayfasının anahtar kelime yoğunluğunu yükseltmek için bir tekniğin parçası haline geleceğini kim düşünebilirdi. Ana anahtar kelimelerinizin bazı ALT etiketlerine dahil edilmesi gerekiyor – dikkatli olun, bu aşırı yapmak sizin yasaklanmanıza ve PR'nizin düşmesine neden olabilir.

3) Link Popularity – Link popülerliği en güçlü SEO aracıdır (tartışmasız, elbette). Örümcekler tarafından bakılmak için genellikle bir web sitesinin bir bağlantısı olmalıdır. Bu, arama motorları aracılığıyla örümcekler tarafından ziyaret edilen başka bir web sitesinden sitenize giren en az 1-2 bağlantıya sahip olmanız gerektiği anlamına gelir. Sayfa Sıralamasını Artırma, sizinkilere bağlanan sitelerin sayısına ve kalitesine bağlıdır. Anahtar kelimeler, alt anahtar kelimelerle birlikte bağlantılarda olmalıdır. Bağlantıları kısa tut; Bu, arama motorlarının tanıması için kolayca okunabilir bir anahtar kelime terimi oluşturur.

4) Anahtar Kelime Yoğunluğu – Önce Araştırma – Ardından, hedeflemek istediğiniz anahtar kelimelere karar verin. Bunu yapmayın – anahtar kelimeleri sadece başlık etiketinde bir kez, başlık etiketinde bir kez kalın yazıyla kullanmanız ve yoğunluğun% 5 -% 20 arasında olması için çekim yapmanız gerekir. Anahtar kelimeler, web sitenizde stratejik olarak bulunmalıdır. Onları her yere yerleştirin. Birçok arama motoru sayfanın veya kenar çubuğu metninin alt tarafını tanıyacak ve bunları indirecek, çünkü birçok web sitesi tasarımcısı belirli bölümleri dağınıklıkla yükleyecektir.

5) Sayfa Boyutu – Web sayfanızı 5k ve 15k'nın altında tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ben 53k yakın bir tane tasarladım, bu çoğunlukla resim ve kullanılan bir flash dosyası, başparmak kuralı yüzünden …. …. Yahoo! Ve Google, Bunlar en hızlı yükleme sayfalarından bazıları ve en popüler insanlar, "havalı" grafikleriniz ve resimleriniz olsa bile beklemeyi sevmiyorlar. Web sayfanızın hızı önemlidir: robotlar web sayfanızı daha hızlı ve daha kolay bir şekilde örtebilecektir.

6) Tema İçerik bakımından zengin – Arama motorları yalnızca kelimelerden veya resimlerden ziyade temalara bakıyor. İçerik Kral – Biliyorum, çok duyuyorsun, ama bu doğru! Web sayfalarında, hedeflenen pazarla ilgili içerik bulunmalıdır. Ziyaretçilerinizi kendi sitenizdeki diğer değerli ve ilgili içeriklere bağlayın. Daha fazla sayfa daha iyi. Size bağlantı bilgilerini göstermek için bulduğum iyi bir araç: http://www.UpTimeBot.com 20 sayfaya kadar ön yükleme yapabilir ve daha sonra bunları yansıtabilir, tüm önemli bilgileri nasıl gösterir? Her arama motorundan çok sayıda sayfa endekslenir.

7) Kendi Sitenizde Çapraz Bağlama – Dizine eklenmek için kendi sayfanıza bağlanan diğer sayfalara güveniyorsunuz; Aynı şey sitenizdeki tüm sayfalar için de geçerlidir. Herhangi bir yeni içeriğe, 1-3 sayfa içeriğe kolayca erişilebilmelidir. Ana ana sayfanıza veya bir mağazana geri bağlantı vermek, daha hızlı bir şekilde dizine eklenmesine ve daha yüksek bir Sayfa Sıralamasına ulaşmanıza yardımcı olur.