SEO

9 ücretli arama kampanyası yönetim aracını karşılaştırın

Arama motoru algoritmalarının ve geliştirme değişikliklerinin hızı arttığından ve pazarlamacıların daha entegre kanal yetenekleri talep ettiğinden ücretli medya pazarlama alanı giderek karmaşıklaşıyor. Ücretli medya kampanya yönetimini bir işletme platformu aracılığıyla otomatik hale getirerek verimliliği ve üretkenliği artırabilirsiniz.

MarTech Today’in “Kurumsal Ücretli Medya Kampanyası Yönetim Platformları: Bir Pazarlamacı Kılavuzu”, ücretli medya kampanyası yönetim platformları pazarını ve uygulamada yer alan hususları incelemektedir. 54 sayfalık raporda, önde gelen dokuz tedarikçinin profilleri, fiyatlandırma çizelgeleri, yetenek karşılaştırmaları ve değerlendirme ve satın alma için tavsiye edilen adımlar yer alıyor.

Bugünkü kopyanızı Digital Marketing Depot'a götürün.


Bu makalede yayınlanan görüşler: Konuk yazar ve mutlaka Arama Motoru Arazi. Personel yazarları burada listelenmiştir.


نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.