التسويق الرقمي

Açık Dijital Tabela ile Etkili Dış Reklamcılık

Dijital tabela hâlâ yeni bir araçtır ancak son yıllarda inanılmaz derecede popüler hale gelmiştir ve şimdi milyarlarca dolarlık bir endüstri.

Bu yeni dinamik ev reklamcılığının en popüler alım sektörlerinden biri perakende sektörü oldu. Mağazalar, eczaneler, mağazalar ve alışveriş merkezleri, dijital ekranların ve tabelaların gerçek galerileri haline geldi.

Ancak, bu düşük maliyetli reklamcılık aracını kullanmaya gelince birçok perakendeci bir hile eksik. Birçok perakendeci müşterilerine satış noktasındaki kuyruklarda veya mağazanın çevresinde إعلانını yapmak için kendi mağazalarında dijital tabela uygulamakla birlikte, iletilerini geçmişten içeri girmemiş olanlara tanıtmaktan ihtar ediyorlar.

Açık dijital tabela iç sistemlerden çok daha etkili bir reklam yöntemi. Diğer ürünlerin itilmesi için satış sırasındaki dijital reklamları kullanmanın söyleneceği bir şey olsa da, mağazanızdaki herkes zaten bir müşteridir.

Ancak dijital dış mekan tabelaları, perakende mağazasını ziyaret etmeyi planlamayanların ilgisini çekebilir. Satış öğeleri, yeni ürünler ve diğer bilgiler mağazanın dışına çıkabilir ve ziyaret etmeyi düşünmeyenleri ikna etmeye ikna edebilir.

Ayrıca, dış dijital tabela, iç mekan sistemlerinden çok daha geniş bir kitleye görünür olacak. Mağazanız binlerce müşteriyi her gün kapılardan çekebilir ancak binlerce kişi geçmişte yürürler.

Açık alanlarda dijital tabela yüklerken göz önüne alınması gereken genel masraflar var. Sadece ekranlar, içerik dağıtım sistemi ve tabela muhafazaları satın alınmakla kalmıyor, herhangi bir dış dijital tabela da hava şartlarından korunmalı ve hırsızlar ve vandallara karşı korunmalıdır.

Su geçirmez LCD muhafazaları ve diğer dış mekan TV muhafazaları, bazen bunun için en uygun maliyetli yöntemdir, ancak su geçirmez TV sistemleri şu an dış mekan kullanımı için üretilmektedir, ancak bu tür cihazların fiyatı biraz yasak olabilir.