SEO

Açık Pazarlama Bulutu: Mautic'in pazarlama otomasyon platformunun BS dışı bir demosu

Eski pazarlama otomasyon ürünlerinden birini kullanarak deneyiminizden veya sonuçlarınızdan memnun değil misiniz? Pazarlama aracınız veya işleminiz, değerli müşteri verilerinizin tümü üzerinde işlem yapma yeteneğinizi sınırlıyor mu? Lisansladığınız tüm farklı pazarlama araçlarını şirketinizin kurduğu özel sistemlerle entegre etmeye mi çalışıyorsunuz?

Bu soruların 'evet' cevabını verdiyseniz, daha fazla bilgi edinmek için bize katılın. Açık Pazarlama Bulutu, Mautic'in tam donanımlı pazarlama otomasyon platformu hakkında

Bu web semineri kimlerdir?

  • MarTech alıcıları ve kullanıcıları pazarlama otomasyon çözümlerini aktif olarak değerlendirmektedir.
  • güncel pazarlama otomasyon platformu.
  • Burada nereye gittiklerini merak eden bir e-posta noktası çözümü kullanan herkes.

Bugün “Açık Pazarlama Bulutu: Mautic'in Pazarlama Otomasyon Platformunun No-BS Gösterimi” için kaydolun. Pazarlama Depo ve Mautic sponsorluğunda.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.