التسويق الرقمي

AdWords Mucizesi – İşinizi Sonlandırmak İçin AdWords'ü kullanın

Clickbank'ta yeni bir AdWords rehberi çıktı. Eğer bunu henüz duymamışsanız çok kısa bir süre sonra olacaksınız.

Asıl soru, "Adwords Miracle" ın gerçekten işe yaraması mıdır?

AdWords Miracle'ın yaratıcısı, satış sayfasında bazı cesur iddialarda bulunur. Günde 300 dolar kazanabileceğinizi ve günlük işinize devam edebileceğinizi söylüyor. Google AdWords’e çok aşinayım ve gelen hemen hemen her yeni AdWords kılavuzunu satın aldım. AdWords Mucizesini düşündüğüm şey şöyledir:

AdWords Mucizesi ile ilgili güzel şey, yeni başlayanlara ve deneyimli bir AdWords kullanıcısına yönelik olmasıdır. Başlangıç, ilk kampanyanızı nasıl kuracağınızı ve tıklama oranı gibi tüm önemli terimleri nasıl açıklayacağınızı gösterecektir. Adwords’e aşina değilseniz, bu harika bir bölümdür.

Bir إعلان yazmanın birçok yolu vardır ancak AdWords Mucizesi bunu yapmanın en kolay yolunu gösterir. Her rehber size biraz farklı bir şey gösterecek, ama aynı teknikleri kullandıkları şekilde. Bir reklam yazmak için her zaman daha iyi bir yol olduğunu öğrendim. AdWords Mucizesi, Google reklamlarınızı yazarken gördüğüm en iyi yolu gösterir. Bir satış dehası değilseniz endişelenmeyin, bu kılavuzla ilgileneceksiniz.

AdWords’te yeni iseniz, AdWords kampanyalarınızı nasıl yöneteceğiniz konusunda size nasıl yardımcı olacaksınız, böylece En düşük tıklama başına maliyet ve yatırımınızın en yüksek getirisini elde edin. Tüm bunlar burada açıklanmıştır.

Burada iyi bir rol ve muhtemelen AdWords Mucizesini satın almamın ana nedeni. Yaratan bu yöntemi gözden geçiriyor. Bu, sınava girdiğinizde gerçekten şaşırtıcıdır. Haftada yaklaşık 100 dolar kazanmanızı sağlayacak küçük kampanyalar oluşturabileceğiniz her şey açıklanmaktadır. Buradaki fikir, olabildiğince çok sayıda şey kurmak ve uzun bir süre önce, günlük işinizden ayrılmak için yeterince çaba gösterecektir. Bu, kendiniz için görmeniz gereken bir şeydir.

Online para kazananlar ve olmayanlar arasındaki farkın çok basit olduğunu söyleyebilirim. O zaman koyacak olanlar sonunda ödüllendirilecek. Asla denemezseniz, asla bilmeyeceksiniz.

Genel İnceleme:

AdWords'ü kullanmak ve başkalarının ürünlerini tanıtmak, geçen sene için benim için sağlıklı bir değişim yarattı. AdWords Mucize size işten ayrılma ve çevrimiçi bir yaşam kurma yolunu kesinlikle gösterebilir. Bunu yapmak için gerekli adımları atmak isteyip istemediğiniz size kalmış.

Bugünkü harika AdWords rehberlerinin hepsinden de anlaşılacağı gibi, AdWords Mucizesi para kazanmak söz konusu olduğunda en eksiksiz ve en faydalı olanıdır. Kitabı okuyun, kelimeleri eyleme geçirin ve yapılacak paranın kendiniz olduğunu göreceksiniz. Her hafta kendim için bazı gelir hedefleri yaparak başladım. Haftada 100 dolar kazanmayı ve asla geri bakmayı hedeflemedim. Bir deneyin ve çevrimiçi para kazanmaya da bağımlı olursunuz.

AdWords, yüksek maliyet nedeniyle çok fazla insanı korkutabilir, ancak AdWords Mucize ile maliyetlerinizi nasıl azaltacağınızı ve karınızı nasıl azaltacağınızı öğreneceksiniz. Günde yüzlerce dolar yapmak mümkündür.