التسويق الرقمي

Affiliate Marketing İnceleme Sitesi

İnternet, alışveriş yapma, bilgi alma, kariyer arama ve bazen para kazanma şeklimizi değiştirdi. Ancak herkes, ağın işyerinin humdrumunu terk etmek ve yalnızca evden çalışarak çok iyi bir yaşam kurması için çok iyi bir fırsat sunduğunun farkında değil. Soru şu: "Biri nasıl para kazanır, daha spesifik olarak mı, iyi parayla mı, çevrimiçi mi?" Birkaç iyi cevap var, ama çok iyi bir cevap bağlı kuruluş pazarlamadır.

Web sitenizin gücünün bir kısmını (bağlı kuruluş pazarlaması) gücünü artırarak para kazanmak için bir çok programın hızlı bir araştırması, unutulmayacak bir değere sahip olacak, ancak yine de çok büyük bir soru bırakacak. Hangi program benim için en iyisi?

Gerçek şu ki, doğru koşullar altında sizin için para kazanabileceğinizden çok bağlı pazarlama programları var. Ancak, karşılaşacağınız en zor görevlerden biri, nasıl para kazanacağınızı gerçekten öğreten programı seçmektir. Örneğin, en tecrübesiz acemi bile, birkaç programın araştırılması üzerine, SEO ve bağlı kuruluş pazarlamasının çevrimiçi gelir başarısının anahtarları olduğunu çabucak görüyor. Ancak çoğu program, parayı bu başarının anahtarlarını nasıl paylaşacağını öğrenmeden veya para kazanmanızı garanti etmeden önce soruyor.

Çoğu zaman, bir program bulduğunuzda, çok heyecanlandığınız bir program bile olsa, siz değerli bir ücret ödersiniz ve daha sonra programın yazılı kılavuzlarının ve öğreticilerinin yabancı bir dilde olduğunu ve kişisel dokunuştan yoksun olduğunu öğrenirsiniz. Öğrenmeniz gereken iyi bilgileri ve taktikleri gerçekten iletmek. Bu, finansal hedeflerinize karşı büyük bir zarar verebilir.

Bir anahtar taktik, iyi çevrimiçi video öğreticilerine sahip programları bulmaktır. Bu tür öğreticiler, size birden çok boyutta bağlı kuruluş pazarlama "ins ve çıkışları" öğreterek, otomatik olarak gizli altın madenleri vardır. Aslında, size yeni altın "altın" paylaşmak için cazip olabilir. Ancak, sadece para kazanmak için bir yolculuğa başladığınızı ve çok fazla çalıştığınız altını çok fazla vermek istemediğinizi unutmayın.

Ses / görsel ortamın kullanımı yoluyla çevrimiçi para kazanmayı öğrenmek kesinlikle öğrenmenin en iyi yoludur. Yazılı kelime, iletişimin sadece tek boyutlu bir yöntemidir. Eğilim, ton, hacim ve vurgu olmadan kelimeleri görürsünüz. Bu kelimeler sadece çok fazla şey iletebilir. Aslında, belirli bir kelime veya cümle, onu okuyan herkes için farklı bir anlama sahip olabilir. Ve insanlar genellikle dikkatlerini ve sayısız dikkat dağınıklığına göre kelimeleri yanlış anladılar. Kelime kullanımındaki ve yorumdaki bu varyasyonlar, dersten neyin alındığı ve kazanıldığı konusunda büyük bir fark yaratabilir.

Bununla birlikte, bir video eğitimi, hayal gücüne hiçbir şey bırakmaz ve yanlış yorumlamaya tabi hiçbir gevşek uç yoktur. Görünürde ve duyulabilir şekilde canlandırılan konuşmacı, sadece sözcüklerden daha fazlasını kullanır. Yazılı kelimenin eşit olamayacağı çok boyutlu bir öğrenme yöntemini getirir. Öğrenci, öğretmenin kendi kişisel isteklerini duyar, görür ve sıklıkla deneyimlemekte ve böylece konuşmacının mesajının öğrencinin bilişsel öğrenme merkezine girmesi için kullandığı çok sayıda kanal vasıtasıyla öğrenmektedir.

Şimdi, uygun bir video öğreticisinin sağlayabileceği bilgilerle donanarak, acemi, bu gibi aşağıdaki gibi, bir veya daha fazla metodolojiye nasıl hevesli bir şekilde girebileceğini açıkça görebiliyor:

1. Birkaç çevrimiçi satıcı ile bağlı bir pazarlama ortağı olmak.

2. SEO'nun yanı sıra iştiraklerini kullanarak kendi web sitelerinizi ve hizmetlerinizi tanıtın.

3. Doğrudan rekabet etmeyen benzer web siteleriyle doğrudan ilişkiler oluşturmak.

4. Büyük çevrimiçi perakendecilerin "anahtar teslim" paketlerini seçmek.

Tüm bu internet pazarlama fırsatları finansal başarı için potansiyel yollar, ancak farklı farklılıklar vardır. Her biri çevrimiçi para kazanmanın benzersiz bir örneği olsa da, eğitim metodolojisi programın kendisinden daha önemli olabilir. Seçilen program mükemmel öğreticiler, tercihen video dersleri sunduğu sürece, gerçek ve hızlı başarı şansı artar. Bir bağlı kuruluş pazarlama programı seçerken gözlemlemek için önemli bir faktördür.