التسويق الرقمي

Affiliate Marketing Online Nerede Öğrenebilirsiniz?

Serbest meslek için yapabileceğiniz en ödüllendirici şeylerden biri bağlı kuruluş pazarlamadır; ve iyi haber, bağlı kuruluş pazarlamalarını yasal kaynaklardan çevrimiçi olarak öğrenebileceğinizden, sadece nereye bakacağınızı bilmek zorundasınız.

Bağlı kuruluş pazarlamasını çevrimiçi olarak öğrenmek istiyorsanız, bulabileceğiniz en iyi kaynakları kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Hata yapmayın, size temelleri veya temelleri öğretebilecek birçok kaynak ve web sitesi vardır ve bunların çoğu gerçekten ücretsizdir. Bu nedenle birçok kişi otomatik olarak, bir kaynak bir üyelik ücreti öderse, (a) çok pahalı veya (b) toplam dolandırıcılık olduğunu düşünür.

Dürüst ve açık olmak gerekirse, üyelik ücretini ödeyen kaynaklar, kullanıcıların çevrimiçi pazarlama stratejilerini öğrenmek için ödeme yapmak istemedikleri takdirde ücret talep etmeyecektir, değil mi? Çevrimiçi olarak üstün bir kaynak bulduysanız ve binlerce başarılı satış ortağı pazarlamacısının orada başladığını ve bundan faydalandıklarını söylediyseniz, ödeme yapar mısınız?

Bir kolej veya üniversitede bir kursa kaydolmaya karar verdiğinizi varsayalım. Belki de yarı zamanlı bir derstir, çünkü tam zamanlı bir günlük işiniz vardır ve bu sadece yedeklemeniz gereken zamandır. Peki bu kurs için ne kadar ödersiniz? Birçok kurs bir sömestr için 400.00 dolardan yukarı doğru koşuyor. Bu kursları tamamladığınızda, size doğrudan bir kazanç sağlamak için tercüme edilebilir veya kullanılabilir mi? Muhtemelen tüm resmin sadece bir kısmı olan bir ders alıyorsunuz.

Bağlı kuruluş pazarlamasını çevrimiçi olarak öğrenmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm parçaları ve tek bir yerde size verebilecek bazı çevrimiçi kaynakları bulacaksınız. Tüm adımları öğrenmek için çeşitli kurslar almak için tekrar tekrar kayıt yaptırmanız gerekmez. 400,00 $ ödemek yerine, siteye erişmek için aylık bir ücret ödeyecek ve bu ortalama kişi için çok daha uygun fiyatlı.

Çoğu insanın bir çevrimiçi üyelik için 400,00 dolar veya her ay 100.00 dolardan fazla bir parası yok. Hakikaten, çoğumuzun ayın sonunda bu türden "savurganlıklara" harcanacak çok az şey kaldığını söylendi. Ama burada gerçek olalım. Bağlı kuruluş pazarlamasını çevrimiçi olarak öğrenecekseniz, online işinizi başlatmak için ihtiyaç duyacağınız tüm kaynaklara erişebilmek ve her ay çalışmasını sağlamak için her ay belirli bir tutar ödemeniz beklenir. .

Buna ek olarak, desteğin yanı sıra, sizinle aynı yolda olan diğer insanlarla tanışma fırsatını da değerlendireceksiniz. Sıklıkla, aynı deneyimleri paylaşan diğer insanlarla konuşmak, aynı hedeflere doğru çalışmanıza yardımcı olabilir, yani çevrimiçi pazarlama stratejilerini öğrenmek ve başarılı olmak için. Bu, başarınızı görselleştirmeniz gerektiği anlamına gelebilir ve bu görselleştirmenin bir kısmı, gerçek ve ulaşılabilir hedefler belirlerken, kendi hızınızda öğrenebileceğiniz doğru kaynağı bulmaktır. Bağlı kuruluş pazarlama ipuçları, öğreticiler ve ücretsiz 5 adımlı eylem planı için lütfen http://affiliatemarketingguidetips.com adresini ziyaret edin.