التسويق الرقمي

Ağ Pazarlama Fırsatı Online Nasıl Pazarlanır

Ağ pazarlamacıları için pazarlama dünyası değişti. Eski okul pazarlama biçimleri hâlâ popüler olsa da, bazı yaratıcı insanlar ağ pazarlama çabalarını çevrimiçi bir şekilde aldılar ve potansiyel müşterileri, müşterileri oluşturmak için إعلان yöntemlerinin yanında ücretsiz ya da uygulanabilir bir şekilde geniş bir organizasyon kurmanın mümkün olduğunu belirttiler. ekip üyeleri ile iletişim.

Almak için çeşitli popüler yollar var.

Sınıflandırılmış Reklamlar. Tıpkı bir gazeteye reklam vermek gibi, bir reklamı online olarak da yapabilirsiniz. Size reklam koymak için çeşitli yerler vardır ve en popüler olanlardan biri Craigslist. Bir Craigslist hesabını açmak, bir reklam oluşturmak ve şehriniz için uygun bölümde yayınlamak çok kolay. Bu genellikle küçük iş bölümüdür. Potansiyel müşterileriniz size doğrudan yanıt verebilir veya bunları nasıl yapacağınızı biliyorsanız bir potansiyel müşteri yakalama sayfası ve otomatik yanıtlayıcı oluşturabilirsiniz.

Pay-Per-Click. Bu seri ilanlar için yıllarca çok popüler olmuştur. Biri web sayfanıza gitmek için bir kullanıcı reklamınızı tıkladığında, kendinizi ve malzemelerinizi yeni bir potansiyelin önüne koyabilirsiniz. Üç sentin ucuz duyulmasına rağmen, binlerce kişinin reklamınızı günlük olarak tıklama potansiyeline sahip olması nedeniyle maliyetler hızla yükselebilir. Bu, fonlarınızı işlemeye başlamadan önce öğrenmeniz gereken bir şey.

Makale yazısı. Herhangi bir yazma yeteneğiniz varsa, şirketinizin sunduğu ürün ve hizmetlerle ya da ağ pazarlama endüstrisiyle ilgili makaleler yazabilirsiniz. Makalelerinizin yerleştirilebildiği ve görülebileceği makale dizinleri. Ayrıca, makaleleriniz arama motorlarında ücretsiz listelenme potansiyeline sahiptir.

videolar. Bu, pazarlama alanındaki en yeni sınır. Dijital bir video kamera kullanabilir ve işinize ilgi çekmek için videolar hazırlayabilirsiniz. Sadece yazı ve makale gibi, sadece siz konuşuyorsunuz. Aslında muhtemelen bilgisayarınızda bulunan video düzenleme yazılımı ile, ilgi çekecek yüksek kaliteli videolar yapmak için bir video kameranızın olması gerekmez.

olsun. İnsanlar konuşmayı ve iletişim kurmayı severler. Bu gerçekten pazarlama ağıyla ilgili. İnsanlarla bağlantı kurmak için forumları kullanın ve zamanla onların işletmenizle ilgilenmesini sağlayın.