التسويق الرقمي

Ağ Pazarlama Sistemi – Başarı İçin Neye İhtiyacınız Var

Başarılı Ağ Pazarlama Sistemi … Bunu Buldunuz mu?

Ağ Pazarlama Mesleği veya "Sistem", ağ pazarlama mesleği olarak adlandırmak istediğimiz gibi, gerçek ağ pazarlaması başarısının temel taşı haline geldi.

Doğru; Her lider her zaman "ağ pazarlama sistemini" mükemmel biri olarak belirliyor. Sonunda, başarmak için ölmekte olduğunuz çevrimiçi başarıyı yaratmanıza yardımcı olacak olan. Bir ağ pazarlamacı olarak, uygun olanı bulmak ne kadar değerlidir. Ama sizin için en uygun olanı ararken neye bakıyorsunuz?

Orada seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek var, bu yüzden en iyisi ne? Bu gerçekten iyi bir soru … En iyi cevap, bir ağ pazarlama sisteminin belirli bir şirket için en iyi şekilde çalışacağı ve bir diğeri için çok iyi olmayabileceğidir.

Gerçek şu ki, çok farklı bir ülkede yaşıyoruz. dünya. Herhangi bir şirket için mükemmel olan tek bir ağ pazarlama sistemi yoktur. Sonunda, belirli bir şirketin ihtiyaçlarının tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşıladığı bir şeyin eksik olduğu keşfedilecektir. Arada çok fazla gri alan var.

Neye bakacağımız konusunda üç önemli etkene bakalım …

Başarılı Ağ Pazarlama Sistemi.

İlk dokunacağımız olduğu ..

1. KULLANIM KASASI – güzel mi oynuyor?

Bununla yüzleşelim, hepimiz hayatımızı kolaylaştıran şeyler istiyoruz. Karmaşıklıkla dalga geçsek, ilgimizi hızla kaybetmek zorundayız. Ayrıca, diğer ağ pazarlamacılarını organizasyonumuza getirirken ve onlara başarı için uygun araçları sunmak istediğimizde, kısa bir öğrenme eğrisine sahip ve en önemlisi kolayca çoğaltılabilecek bir şeye ihtiyaç duyacakları çok önemlidir.

Başarılı çoğaltma, başarılı bir ağ pazarlama sisteminin anahtarıdır. Bu olmadan, yeni bir kullanıcı hızla hüsrana uğrayacak. Basitçe pes etmiyorlar ve bırakmazlarsa, kanıtlanmış başarı formülünün dışında bazı şeyleri kısa sürede belli bir başarısızlığa götürecek şeyler yapmaya başlayacaklar. Böylesine karmaşık bir sisteme karışan sizseniz, değerli para, zaman ve muhtemelen size saygı gösterecektir. Sonunda, muhtemelen çıkacaklar ve ağ pazarlamasındaki deneyimleri ve neden çalışmadığı hakkında yeni hikayelerinin bir parçası olma riskinde olacaksınız. "Kullanım Kolaylığı" na sahip olan pazarlama ağları, başarınızın, ekibinizin başarısının ve sonuçta işinizin başarısının ayrılmaz bir parçasıdır.

Kurumsal Amerika'da çalışırken, çok iyi bilinen bir "sistem" i kullandım. sağlanan. Aradığım sonucu elde etmek ve şirket kimliğine odaklanmak için sistem yoğun bir şekilde manipüle edilmek zorundaydı. Bu, jenerik olduğu için kelimenin tam anlamıyla herhangi bir iş alanında gönderilebilecek genel bir sistemdi. Sistem olması uğruna basitçe bir sistemdi.

Sistemin yaratıcısı, çok yönlülüğünden ötürü övünüyordu ve gerçekten doğru bir şekilde önceden kurulduğunda. Ancak sistemi manipüle etmek için her kullanıcıya bırakmak, hayal kırıklığına neden oldu. Bu sistemi kullanmak zorunluydu, ancak bir çok çalışanın, artık onunla iyi geçinmeye çalışmaktan ziyade, onu kullanmamak için kınama riskine karar vermesi gerekecekti.

Bir sonraki başarılı pazarlama ağı faktörü ise …

2. FOCUS – markalaşmada tutarlı olacak – siz?

Bu, ağ pazarlama sisteminin kullandığı ve son kullanıcıya tam olarak erişebileceği dahili araçlara geliyor. İşletmenizin ne olduğu ya da genel olarak ne olduğu üzerinde odaklanmış mı? Özellikle gittiğiniz nişleri hedeflemede size yardımcı olacak mı? Sistemimiz, sistemimiz üzerinde nadiren tam kontrol sahibi olduğumuzdan, sistem tam olarak pazarlama odağınızı destekliyor mu? Diğer bir deyişle, # 1 ürününü satıyorsanız, özellikle # 1 ürününe yönelik destek sağlıyor mu (yani önceden hazırlanmış şablonlar, kampanyalar, vb.) Veya odak noktasında belirsiz mi? İşletmenizde birkaç ürün varsa, her ürün için tutarlı bir şekilde aynı şeyi yapacak mı? Büyüyen markanızla tutarlılık yaratıyor mu ve sağlıyor mu?

Ve üçüncü başarılı pazarlama ağı pazarlama faktörü …

3. PRICE – Kullanmadan önce cüzdanınızı boşaltacak mı?

Bir şey için daha fazla ödeme yapmak daha iyi olacağı anlamına mı geliyor? Mutfağınızı yeniden düzenlemek istediğinizi varsayalım. Her zaman en az 3 tahmin yapmalı ve her müteahhidin referanslarını sormalısınız. Çoğu zaman, daha yüksek fiyatlı müteahhitler size referans vermek için isteksiz olurlar, ancak bugün işlerini yapmaları için noktalı çizgide oturum açmanız için en fazla baskıyı üstlenen kişi onlar olacaktır. Bu neden? Çünkü sık sık, söz verdiklerini ve müşterilerini teslim ettiklerini biliyorlar. Geçmiş müşterilerinin verebileceği bir öneride sıfır emin varlar.

Çoğu zaman insanlar bu ifadeyi düşünürler; "Ne İçin Ödediğinizi Alıyorsunuz" müjdecidir. Böylece, yüksek fiyatlı müteahhitler, en iyi işi yapacaklarını düşünerek giderler, ortada yüklenen yüklenici, üstün işçiliği nedeniyle böyle sadık ve özverili bir müşteri tabanı yarattığında, daha fazla şarj olduğunu fark eder, her zaman daha fazla paraya eşittir. Birden fazla tavsiyeye sahip olmak ve onun için gerçekten satış yapan müşterileri tekrarlamak. Müşterilerinin onun hakkında neler söylediğini tam olarak bilir ve size istediğiniz kadar çok referans verir.

Yepyeni ağ pazarlama sisteminizden temel düzeyde büyük değer kazanır mısınız? Veya istediğiniz sonuçları üretmenize yardımcı olması için yeni sürüme geçmeniz gerekecek mi? Bu, birçok ağ pazarlama sistemi ile birlikte görülen ortak bir sorundur.

Sık sık duyuldu:

"İşlerimize $ __.__ gibi çok az bir işte katılın ve yüksek teknolojili sanayimizi kullanın Önde gelen ağ pazarlama sistemi işinizi başarmak için asla düşünülemez başarmak için! ”

Ödemenizi işleme dakikalar içinde, yeni satın aldığınız ağ pazarlama sisteminden maksimum sonuç almak için size söylenecek. yükseltme ihtiyacı olacak! Ya da diğer dört para kazanma fırsatına sahip olursunuz, bu da sırasıyla 1 numaralı faktörün temel temellerini kırar.

FACT: Yeni ağ pazarlama sisteminiz sizi almak için hazır olmalı. herhangi bir giriş seviyesinde hızlı bir şekilde kârlı olmaya ve başlamaya başlıyor. Yükseltme yapmanın tek nedeni, sizi daha fazla KAZANMAK için bir konuma koymak olacaktır! Başarı için bir araç olarak orada olmalı ve ondan bir dikkat dağıtıcı olmamalıdır. Basit ancak tam özellikli olmalı ve nasıl kullanılacağını anlamaya çalışmayın, karlı olma üzerine odaklanmanıza izin verir. Sen kontrol et, başka yöne değil. En iyi ağ pazarlama sistemi, sizin için çalışacak olan sistemdir … çalışmadığınız zaman bile!

Kullanımı çok kolay olan, odaklanmayı sürdürdüğünüz ve sürekli olarak markalı bir ağ pazarlama sistemi olsaydı, Çok düşük bir satın alma maliyeti vardı ve hızlı bir şekilde para kazanabilir miydiniz? Bu güçlü bir ağ pazarlama sistemi olurdu!

Eğer gerçekten bu sisteme sahip olsaydınız ve diğer insanlar da aynı faydaları deneyimlemek için ona erişmek isterlerdi? Ama yapabildikleri tek yol, doğrudan sizden almaktı? Ağ pazarlama fırsatlarına katılmasalar bile, sizden hala sistemi alabilirler ve katılmadan para kazanırdınız? Şimdi bu çok güçlü bir ağ pazarlama sistemi olurdu!