التسويق الرقمي

انعدام الوزن - لافتات الرقمية مزايا عيوب

Pek çok işletme bu modern reklamcılıkla ilgili olguya yatırım yaparken, ürün ve işlerinin farkındalığını artırmak için giderek daha fazla kişinin dijital tabelaya baktığını merak etmiyor.

Fakat birçok insanın arasından sıyrılıp yeni reklamcılık araçlarına yatırım yapıp yapmamaya karar verdiklerinde bazı gerginlik var. Ve dijital tabela için de çok dezavantajlar var, ancak faydalardan daha ağır mı oluyor?

Dijital işaretlemenin geleneksel ve alternatif reklamcılık yöntemlerine göre birçok avantajı vardır. İşte bunlardan bazıları:

Tabela ekranındaki içerik, gerçek zamanlı olarak değiştirilebilir veya değiştirilebilir, böylece daha fazla esneklik ve belirli günler için içeriği planlama olanağı sağlar. Ekranlar ayrıca dışarıda da yerleştirilebilir. Açık dijital tabela çok daha yüksek görüntüleme rakamları üretebilir.

İçerik, özellikle farklı müşteri türleri için tasarlanabilir. Hedef kitlenizde (mevcut müşterileriniz gibi) daha doğrudan pazarlamaya izin verir ve hedef kitlenizi satış noktasında ve diğer alanlarda manipüle etmek için kullanılabilir.

Güvenilir düzeyde küçük bir başlangıç ​​harcamaları için geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayan diğer إعلان biçimleriyle karşılaştırıldığında maliyet etkin.

Dijital reklamcılık, daha çekici olmasını sağlayan diğer reklamcılık yöntemlerinden çok daha dikkat çekici, göz alıcı ve modern.

Dezavantajlar

Diğer reklamcılık araçlarına göre daha ucuz olsa da, ekran satın alırken halen yüksek bir başlangıç ​​harcaması bulunmaktadır. Kaza, onarım ve yükseltme bu maliyeti de artırabilir, bu nedenle, LCD muhafazalı bir koruma, yatırım getirisini korumak için hayati öneme sahiptir.

Dijital reklamcılığın, özellikle kendi içeriğinizi yaratmak istiyorsanız bazı uzmanlık ve temel BT becerileri gerekiyor.

نتيجة

Dijital reklamcılığın işiniz için doğru seçim olmasını sağlamak için bir strateji belirlemeniz ve kampanyanın hedeflerinin ne olduğuna karar vermeniz gerekir.

Kurulum ve içerikle baş edebilmek için insanlı kaynaklara sahip olduğunuzdan emin olun veya bunu sizin yerinize yapacak deneyimli bir ortak edin.