التسويق الرقمي

Alternatif ve Evden Eve Çıkma Reklam Stratejileri – Bir Dijital Jukebox

Birçok bar restoranlar ve diğer eğlence mekanları, eski, CD ve LP beslemeli müzik kutularını yeni, dijital modeller için değiştiriyor. Dijital jukebox'lar, kapsamlı ve ayrıntılı müzik ağlarına bağlıdır; bar ve restoran müşterilerinin akla gelebilecek her şarkı bulmalarına olanak tanır. Bu dijital jukebox'lar, geniş bant ve dokunmatik ekran özelliklerinden dolayı tüketiciler için son derece popülerdir. Bu özellikler aynı zamanda onları reklamverenlerle popüler hale getirir.

Evden bağımsız bir reklamcılık çözümü olan dijital müzik kutusu, göreceli olarak yeni bir oyuncu olarak kabul edilebilir ve son 10 yılda önemli sayısal ağlar kayda değer sayılır. Ortam çok yönlüdür ve neredeyse standart bir CD veya LP beslemeli müzik kutusu ile aynı konumlardan herhangi birine yerleştirilebilir.

Büyük geniş bant müzik çözümü sağlayıcılarından bazıları, tüketicileri & # 39; 67 dakika kalış süresince, her seferinde beş dakika dikkat edin. Bu dijital müzik çözümleri aynı zamanda kullanıcıların & # 39; e-posta adresi ve reklamverenler için değerli diğer bilgiler.

Dijital Jukebox'lar İle Alternatif Reklamcılık Stratejileri –

Dijital jukebox'lar ile ev reklamverenlerinin kazanmasının en önemli avantajlarından biri tüketicilerle etkileşim. Çoğu dijital müzik kutusu ağında İnternet tarama ve göz atma, etkileşimli öneri afişleri ve düzenli olarak yenilenen çalma listeleri gibi çevrimiçi tarzda müzik keşif özellikleri bulunur. Bu özellikler, dijital müzik kataloğu içerisindeki tam anlamıyla yüz binlerce şarkıyı ve sanatçıyı karıştırarak sanatçı oyunlarını tanıtmak için tasarlandı.

Sonuç, tüketici etkileşimi daha uzun sürüyor; bu da reklamverenlerle daha fazla etkileşim anlamına geliyor; mesajlaşma.

Bu Ev Dışında Ortam İçin Hedef Demografi –

Dijital müzik kutusu ağları her ay restoran, bar ve gece kulübüne sık sık giden genç yetişkinlerin% 70'inden fazlasını hedefliyor ve bu tüketici sayısını her geçen gün milyonlarca tüketiciyle buluşturuyor. Bu, ESPN, Sports Illustrated ve Rolling Stone'dan daha coveted 18-34 yaş erkek demografik bir teslimat. Dijital jukebox'lar da 18-34 yaş kadın demografik özelliklere erişmek için mükemmel seçeneklerdir.

Nereden I Can Bir Dijital Jukebox üzerinde إعلان verebilir miyim?

Geniş bantlı / dokunmatik ekran müzik kutuları, şu anda hemen hemen her büyük metropol pazarında ve DMA'da 10.000'in üzerinde ticari konumda bulunuyor. Bu, ev dışındaki reklamverenlerin dijital jukebox'larla aylık olarak milyonlarca müşteriye ulaşabileceği anlamına gelir.

Evde Reklamcılık Medyasının Bu Dışarı Çıktı Şekli Nasıl Ölçülür –

Çoğu dijital Şöför ağları, ev dışında reklamverenler için bir dizi ölçüm seçeneği sunar. Dijital video ekranlar da dahil olmak üzere dijital medyanın diğer formlarıyla birlikte, reklamverenlerin mesajlaşmalarının etkinliğini ölçme becerisi azdır. Bununla birlikte, dijital jukebox'lar daha fazla interaktif evden reklamcılık seçeneği sunar; bu da reklamverenlerin daha fazla ölçüm yapabilme kapasitelerine sahip olmaları anlamına gelir. Tipik dijital ölçütler, müzik kutusu, bölge, tüm ağ tarafından oynatma yüzdelerinin izlenmesini, şarkının, bölgenin veya şebekenin tanıtımından önce, sırasında ve sonrasında oynatma sayısını izlemeyi içerir.