SEO

Amazon'da reklam mı yapıyorsunuz? Anketimize katılın ve SMX'e bir bilet kazanın!

Sizin gibi pazarlamacıların Amazon reklamlarını nasıl kullandıklarını bilmek istiyoruz! Arama Motoru Arazi ekibi, siz veya müşterilerinizin neden Amazon ile إعلان verdiğinizi veya neden bulamayacağınız konusunda geri bildirim almak için kısa bir anket hazırladı. Değilse neden? Öyleyse, bütçeler nereden geliyor? Artan veya azalıyorlar mı? Başarıyı nasıl ölçüyorsunuz?

Lütfen bize Amazon reklamlarıyla ilgili deneyimlerinizi anlatmak için 5 dakikanızı ayırın. SMX'e erişim için bir giriş hakkı kazanacaksınız. Ek bir bonus olarak, son sonuçları sizinle paylaşacağız – ayrıntılar için son anket sorusuna ulaşın.


Bu yazıda dile getirilen görüşler, misafir yazara ait olup, mutlaka Arama Motoru Aracısı değildir. Personel yazarları burada listelenmiştir.


نبذة عن الكاتب

Arama Motoru Arazi, arama motoru sektöründeki haberleri, ayrıca SEO, PPC ve arama motoru pazarlamacılığı ipuçlarını, taktikleri ve stratejileri kapsayan günlük bir yayın ve bilgilendirme sitesidir. Özel içerik özellikleri, site duyuruları, SMX etkinliklerimizle ilgili duyurular ve ara sıra sponsorluk mesajları Arama Motoru Arazi tarafından yayınlanır.