SEO

Arama Motoru Kara Ödül Kazananlarında Spotlight iCrossing, Merkle Inc. & Todd Silverstein

Bu haftaki Arama Motoru Kara Ödüllü kazananlar spotlight serimizde, SEO için En İyi B2B Arama Pazarlama Girişimi, SEO için En İyi Perakende Arama Pazarlama Girişimi ve En İyi Kurumsal SEM Girişimi için 2017 ödülünü alan ajansları sunuyoruz. [19659002] Ayrıca, Küçük İşletmeler İçin En İyi Genel SEM Girişimi ödülünü alan Todd Silverstein ile röportaj yapıyoruz. Silverstein, Edelman Digital'de performans pazarlama ABD başkanı olarak hizmet ederken, ona bir 2017 Arama Motoru Arazi Ödülü kazandıran küçük bir işletme için bağımsız bir müteahhit olarak çalışıyordu.

"Bana vaaz ettiğim şeyleri her zaman uygulamak benim için önemlidir ve ben her zaman inanılmaz müşteri sonuçları sunmak için Edelman Digital Performans Pazarlama ekibimi zorladım "diyor Silverstein. "Bu nedenle, gelişmiş SEM uygulaması yapma fırsatı attım."

Bu yılın Arama Motoru Kara Ödülleri etkinliği, SMX Advanced Conference'da 12 Haziran 2018'de Seattle, Washington'da gerçekleşti. 2018 ödül programına giriş yapmayı düşünüyorsanız, hala zamanınız var. Arama Motoru Kara Ödülü başvurularının erken dönem son başvuru tarihi 31 Mart 2018'dir, ancak başvurular 13 Nisan'a kadar kabul edilecektir.


Geçen yıl iCrossing ekibi, iki kupayı aldı: SEO için En İyi B2B Arama Pazarlaması Girişimi ve SEO için En İyi Perakende Arama Pazarlama Girişimidir.

Dijital pazarlama ajansı için SEO'nun kıdemli müdürü Jon Maxson, "Hangi kampanyaların sunulması gerektiğine karar vermek en zor kararlardan biriydi" dedi. "Bu perakende ve B2B hikayeleri, müşterilerimizin geçen yıl çok farklı koşullarla karşılaştıkları zorlu zorlukların mükemmel örneklerini temsil etti" dedi.

SEO için En İyi Perakende Arama Pazarlama Girişimi ödülüyle iCrossing'in kazanan girişi,

"Perakende müşteri, yeni bir site platformuna geçmenin sıklıkla zor olan göreviyle yüzleşti" diyor Maxson, "Bir siteyi bir platformdan diğerine taşıdığım olumsuz bir sonuca neden olan bir projeyi çevirin." . Web trafiğini kaybetmek yerine, iCrossing sitenin trafiğini yüzde yüz artırdı ve geliri yüzde 205 oranında artırdı.

Maxson, ödül başvurularının sunulmasının ekibinin odak noktasını oluşturduğunu söyledi.

"Bize sunduğumuz en büyük değerlerden biri. müşteriler, diğer müşterilerimiz için benzer zorlukları çözme tecrübemizdir ve SEL Ödülü kazananları, günlük olarak yürüttüğümüz arama programlarının kalitesini ve çeşitlerini önemli bir takviye haline getirmektedir. "

SEO direktörüne göre, çalışmaların çoğunu

"İki nedenden ötürü kayıtlar göndermek istedik: biri, ödüle layık sonuçlar verdiğimize inandığımız şeyleri teslim eden iCrossing ekiplerini tanımak için olanlar. müşteriler; ve ikisi, bu arama ödüllerinin temsil ettiği endüstri barometresi için "diyor Maxson.

Takımlarının, çalışmalarının sonuçlarını paylaşması söz konusu olduğunda doğal olarak biraz alçak gönüllü olduğunu söylüyor ancak endüstri akranları tarafından tanınması önemlidir çünkü iCrossing'in arama ağı ve ajansının bir bütün olarak momentum kazanmasına yardımcı oluyor.

iCrossing'in iki Arama Motoru Kara Ödülü kazanmasına yardımcı olabileceğini düşündüğü sorulduğunda, Maxson ekibinin yalnızca trafik hacimlerine değil, arama kampanyalarının

"Hedeflemek istedikleri izleyicilere ulaştık ve bu izleyicilerin artan oranlarda nasıl dönüştürüldüğünü gösterdik."

Maxson, bir Arama Motoru Kara Ödülü kazanmasının onun için doğal bir gurur kaynağı olduğunu söylüyor. ekibine ve bu yılki etkinlik için ödül kayıtlarını sunmayı dört gözle bekliyorlardı.


En İyi Kurumsal SEM Girişimi için 2017 Arama Motoru Kara Ödülü Mer'e gitti. kle Inc., ajansın MetLife Financial Services ile çalışması için.

"Çok seçkin adaylarımız vardı, bu sadece bir kampanyayı seçmek zordu" diye belirtiyor Merkle'nin pazarlama müdürü Mallory McClenathen. "Sonuçta, MetLife için yaptığımız işi en iyi örneklendiren Merkle'nin pazarlamaya yönelik insan odaklı yaklaşımı örnekledik."

McClenathen, ekibin finansal hizmetler firmasıyla çalışabilme yeteneğini ve sahte olan müşteri ilişkileri yönetimini, güçlü bir büyüme sağlayan kazanan bir izleyici ilk SEM stratejisi oluşturmak için anahtar oldu.

"Arama ve medya konusundaki yaklaşımımız, kanallar öncesi insanlar üzerinde yoğunlaşıyor. Sanırım girişimiz anlamlı marka etkileşimlerinin yaratılmasının müşteri için sonuçlar doğurduğuna odaklandığımız için göze çarptı "diyor.

Ortak pazarlama direktörüne göre, ödül töreninde en zoru hangi kampanyayı göndereceğinize karar verildi. Fakat Merkle sunmak istediği işe karar verdikten sonra McClenathen, gönderme süreci nispeten kolay olduğunu söyledi.

"Ekip, daha önce müşteri için bir araya getirilmiş olan verileri ve raporlamayı kullanarak oldukça hızlı bir şekilde girişi geliştirdi"

] McClenathen, Search Engine Land Ödülleri girişlerini göndermenin, müşteriler için yaptıklarını vurgulama ve ajansın arama endüstrisi içinde nasıl yenilikçi kampanyalar ürettiğini gösterme fırsatı verdiğini belirtir.

"Search tarafından tanınmaktan onur duyuyoruz. Engine Land "diyor yardımcı pazarlama müdürü. "Arama stratejistlerine ve uygulayıcılarına, müşterileri için sürdükleri inanılmaz sonuçların daha fazla tanınmasını sağlar."


Todd Silverstein, kıdemli Arama Motoru Kara Ödülü sahibi. İki yıl önce Edelman'daki ekibi, En İyi Genel Arama Pazarlama Girişimi ödülüne layık görüldü.

2017'de Silverstein tekrar ödül çemberine döndü ancak Edelman Digital'i temsil etmek yerine ajansın ABD performans pazarlama müdürü ödül olarak bir ödül kazandı. bağımsız bir müteahhit

"Özel bir müteahhit olarak WipeRecord üzerinde çalışan bir ekip olmak, başvuru süreci son derece basitleştirildi" diye ekliyor Silverstein, kampanyanın omurgası gerçek zamanlı kullanımı olduğundan uygulamayı son derece kolay ekledi

"Mezhep hikayesi, makaleyi kaleme almadan önce zaten yazmıştı"

Arama pazarlama kampanyasının nihai hedefi Silverstein, yasal bir teknoloji olan WipeRecord için tasarlandı.

"Bu kampanyanın temel unsuru, başka bir ajansın yapmış olduğu ve devrim yarattığı şeyi almasıydı – hem teslimat açısından hem de y ve sonuçları "diyor Silverstein. "Kampanya, benim ilk altı ayda (Ocak-Haziran arası) önceki yıla kıyasla ölçülmüş olan tüm programı gerektirdiğinden bütüncül oldu."

Ödüllü kampanya, yüzde 490 oranında bir artış sağladı. kurşun başına maliyette yüzde 70'lik bir düşüşle birleşince, WipeRecord için nitelikli yol açtı.

"Elimizdeki gerçek etkisi, gelir ve satışlarda dönüşümlü bir artış (Salesforce gelirini uyguladığımızda yaklaşık yüzde 3,000'lik bir ROAS da dahil olmak üzere) Silverstein'a göre, WipeRecord'un arama pazarlama kampanyasına yaptığı sistemik yaklaşımı, sorgu, alt-DMA, cihaz tercihi, demografik ve dönüşüm türüne göre derinlemesine anahtar kelime hedefleme ile birlikte ayrılmış benzersiz kampanyalar ve

"Bu kazanç, kişisel olarak benim için çok önemli, çünkü konumumdaki insanların büyük çoğunluğu birinci sınıf arama motoru marke'lerini yürütebilme açısından ciddi derecede küfürlüydü Silverstein şunları söylüyor: "Bu kazanım, Edelman Digital'in performans pazarlama ekibimin – ki ben de öğrendim – inanılmaz çalışmalarımızı doğruluyor ve herkesin devam etmesini sağlamak için katılmakta olduğum dostça rekabet türünü geliştirmeye hizmet ediyor. "

Arama Motoru Kara Ödülü sahibi değerli listesine katılmak isterseniz, lütfen 31 Mart 2018 erken giriş tarihinden önce göndermenizi rica ederiz. Sunumlar son teslim tarihi boyunca kabul edilecektir. Arama Motoru Kara Ödülleri ekibi, En İyi Arama ve Sosyal Medya Pazarlama Girişimi, Bir Ajans veya Bireysel En İyi Araştırma Girişimi ve SEO ve SEM için En İyi Butik Ajans da dahil olmak üzere bu yıl birçok yeni kategori ekledi.

Gelecekteki ödüller etkinliği ve girişinizi 2018 Arama Motoru Kara Ödülleri'nde nasıl teslim edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Önümüzdeki hafta, Search Engi'yi yer alacağımız gibi, bu sütuna da uymaya devam edin. "SEM için Yılın Evde Yaptığı Takım" ve "Seyahat ve Yaşam Tarzı Kampanyaları için En İyi Girişim SEM Girişimi!"


نبذة عن الكاتب

Amy Gesenhues, Üçüncü Kapı Medyasının Genel Görev Raportörüdür Arama Motoru Kara ve Pazarlama Arazisi için en son haberler ve güncellemeler. 2009'dan 2012'ye kadar New York'tan Teksas'a birçok günlük gazetelerde sendikal köşe yazarı olarak ödül kazandı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi geleneksel ve çevrimiçi yayınlara çeşitli katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerinin daha fazlasını okuyun.