SEO

Arama Motoru Kara Ödülü Kazananlarında Spotlight MediaHub ve UPMC Sağlık Planı


Geçen yıl, yirmiden fazla ajans ve SEO uzmanı, 2017 Arama Motoru Kara Ödülleri'nde SEO ve arama pazarlamacılığındaki mükemmeliyetleri nedeniyle tanındı. Kazanan kampanyaları ve ödül gönderme sürecini anlamak için geçen yılki ödül kazananların yer aldığı mülakatlar gerçekleştiriyoruz.

Search Engine Land Award Winners spotlight serisinin bugünkü baskısında MediaHub'un arama yardımcı direktörü, ajansı "En İyi Kurumsal SEM Seyahat ve Yaşam Tarzı Girişimi" ödülünü kazanan Royal Caribbean arama kampanyası hakkında daha fazla bilgi paylaşıyor. UPMC Health Plan'ın Zach Cole'u da özellikli. Ekibine geçen yılki ödül olayında "SEM için Yılın En İyi Şirket Ekibi" seçildi.

2018 Arama Motoru Kara Ödülleri, 12 Haziran'da Seattle, Washington'da saatlik olaylardan sonra SMX Avans Konferansı kapsamında düzenlenecek.

İlk kez 2015 yılında başlatılan Search Engine Land Ödülleri'nin dördüncü yılı olacak. Olay şu andan itibaren üç aydan biraz fazla olsa da, giriş göndermek için son başvuru tarihi yaklaşıyor. Bu yılki Arama Motoru Kara Ödülleri'nin erken dönem son başvuru tarihi 31 Mart'tır ve 13 Nisan 2018 tarihine kadar başvurular kabul edilmiştir. Hala çok zaman vardır – bu yılki etkinlikte yedi yeni ödül kategorisi vardır.

Bir girişi göndermek isteyip istemediğinizi düşünüyorsanız kazandığınızın, geçen yılki kazananlarla önceki röportajlarımızda iCrossing, Precis Digital ve SapientRazorfish gibi ajanslara ait olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.


Medya Hubının "Seyahat ve Yaşam Tarzı İçin En İyi Kurumsal SEM Girişimi" için kazanması, ajansın Boston bürosunun bir arama ödülü girişi sunması ilk kez gerçekleşti.

"Gerçekten inanmaya ilaveten, Royal Caribbean için bir araya getirdiğimiz kampanyanın büyük bir başarıya ulaştığını ve arama becerilerini daha büyük bir aşamada bir ajans olarak sergilemesini istedik" diyor MediaHub için arama ortak direktörü Casey Barth .

Hangi kampanyayı sunacaklarına karar vermek için Barth, ekibin yalnızca en iyi çalışmalarını göstermekten çok veri noktası ve destek vererek olabildiğince bilgi verdiklerinden emin olmak için derinlemesine bir süreç hazırladığını söylüyor.

"Tüm ofislerdeki sunumlar için fikir üretmek, en çok ödül alan olduğumuzu ve 19459008 numaralı ödüle layık gördüğümüz şey üzerine oy vererek başladık ve daha sonra veriyi toplama ve sunumu hazırlamak için özel bir ekip üyesi koyduk "Diyor Barth.

Arama asistanı, kazanmanın ekibi için büyük olduğunu ve bir pazarlama kampanyasında Arama'ya verdikleri önemi yinelediğini söylüyor.

Ajansın kupayı evine götürmesine yardım eden kampanyanın ana unsurunun ne olduğuna inandığında, Barth akıllı optimizasyonların ve performansı artırmaya yardımcı olan "en ileri" testin bir karışımı olduğunu düşünüyor diyor.

"En iyi performans gösteren kampanyalarımızdan birine ek olarak, uygulanan tüm stratejilerin yeniden pazarlama kitlelerinden yararlanma ve cihazlar arası bir strateji oluşturmak için yeni pazarlara açılımı düşündük."

Barth'a göre, Royal Karayipler kampanyası, ajansın stratejisini sergilemek için mükemmel bir iş çıkardı ve MediaHub'ın müşterilere rekabetçi bir arama ortamında en büyük dikkat puanı kazanmalarına yardımcı olma amacını gösterdi.

"Müşteri başarısını sürdürebilmek için verdiğimiz zor işin geçerliliği oldu, adanmışlık en yeni endüstri eğiliminin üstünde kalmak ve arama pratiğimizi bir bütün olarak "diyor ekibinin kazanması için Barth.

Geçen yılın Arama Motoru Kara Ödülleri etkinliğinde UPMC Sağlık Planının Zach Cole ve Chris Daley, ekibin "SEM için Yılın En İyi Dahili Ekibi" adlı bir parçasıydı.

"Arama Motoru Dünyası'nın büyük taraftarıyız ve özelliklerinin yaratıcı düşünce ve bir üst seviyedeki bilgi" diyen Cole, "Onlar Landy Ödülleri yılın In-house Ekibi kategorisine girdiğinde elbette , çalışmalarımızı endüstri uzmanlarının testine koymak istedik. "

Cole, ekibinin sektördeki diğer profesyonellere yenilikçi ve etkili arama ağı kampanyası stratejilerini gösterebileceği arama özel ödül fırsatlarının olması ne kadar güzel olduğunu belirtti.

"İyi işler kendiliğinden konuşma eğilimindedir, ancak süreci tartışmak ve yalnızca arama uzmanlarının anlayabileceği sahne altı çalışmalarını paylaşmak daha güzel" diyen Cole, "Artı Chris ve benim Cole, ödülün nasıl bir araya getirileceğini düşündüğünde, ekibimiz için gerçekten harika bir ilişki (belki de küçük bir ekiple bazı yönlerden de avantajlıdır) bu dinamik hakkında konuşmak her zaman eğlenceli. "

Her zaman bir hikaye anlatmakla.

"Aramanın başlangıcından başlayarak – sonuçların, sonuçların ve sonuçların temelini oluşturuyoruz – anlatıyı oradan şekillendiriyoruz."

Cole'a göre, gönderim materyallerini bir araya getirmek birkaç gün sürdü.

"Genel yaklaşım, yıl boyunca yaptığımız tüm arama çalışmalarına sert bir gözle bakmak, hikayeyi özetlemek, paylaşmak üzere tüm belgeleri hazırlamak ve elbette ki yıllık cazibeli atışımızı almaktır. Ayrıca şirketteki birkaç paydaşla paylaşıyoruz, bitirme dokunuşlarını takdim edip nihayet ibraz ediyoruz "

Cole, ekibin kazanan girişi, yalnızca arama göstergelerinin ve sonuçların ötesine geçtiğini gösteriyor. ekibin arama stratejisi, hedef kitleye empati sağladığını ve diğer ekiplerle işbirliği yapma yeteneğini gösterdi. Cole, "Diğer kilit gruplardan öğrendiklerini ortaya çıkarmak için keşfedici yöntemlerden bahsettik ve B2B karar vericilerinin çözüm aramaya yöneldiğini" belirten Cole, "Bu, sizin için en acayip izleme ve optimizasyon ile birleştiğinde"

dedektif arama uzmanlarından beklemek büyük bir kampanya ve sonuca neden oldu "dedi.

Cole, arama konusundaki bütüncül yaklaşımının ekibin başarısını yönlendirmesine gerçekten yardımcı olduğuna inanıyor ve ödülün kendi departmanı çevresinde ezici bir yanıtla karşılandığını ve UPMC organizasyonu bir bütün olarak. Ayrıca, Arama Motoru Kara Ödülü sahibi olarak tanınmanın, ücretli aramayla ilgili daha fazla iştah oluşturduğu ve yeni kampanyalarla daha fazla sınır daha zorlaması için bölgede ücretli arama kanalını yükseltmesine yardımcı olduğunu belirtti.

"Şirket içi küçük bir ekip olarak, rekabetçi arama alanına yaklaşımımızın tanınması ve takviye edilmesine gerçekten değer verdik – özellikle küresel ölçekte!"

Değerli listesine katılmak isterseniz Search Engine Land Ödülleri sahiplerini, lütfen 31 Mart 2018'in erken giriş tarihinden önce girişinizi gönderin. Sunumlar, 13 Nisan'ın son teslim tarihi olan son başvuru tarihine kadar kabul edilecektir. Search Engine Land Ödülleri ekibi, bu yıl, En İyi Arama Ve Sosyal Medya Pazarlama Girişimi, Bir Ajans veya Bireysel En İyi Araştırma Girişimi ve SEO ve SEM için En İyi Butik Kuruluş.

Gelecek ödüller etkinliği ve girişinizi 2018'de nasıl teslim edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Arama Engine Land Ödülleri.

Bir sonraki Search Engine Land Award kazananlarının "SEO için Yılın En İyi Ekibi", "SEM için En İyi Perakendeci Arama Pazarlaması Girişimi" ve"Kurum için En İyi B2C SEM Girişimi"


نبذة عن الكاتب

Amy Gesenhues, Search Engine Land ve Marketing Land'in en yeni haberlerini ve güncellemelerini içeren Üçüncü Kapı Medyasının Genel Görev Raportörüdür. 2009'dan 2012'ye kadar New York'tan Texas'a birçok günlük gazetelerde sendikal köşe yazarı olarak ödül kazandı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi geleneksel ve çevrimiçi yayınlara çeşitli katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerinin daha fazlasını okuyun.