SEO

Arama Motoru Optimizasyonu İçin İpuçları

Web sitenizin Arama Motorları tarafından alınabilmesi için, anahtar kelime açısından zengin olması gerekir. İçeriğinizin benzersiz ve web sitenizin temsil ettiği konuyla ilgili olması gerekir. Teklif ettiğiniz ürün veya hizmetleri bulmak için bir arama yaptığında anahtar kelimelerin veya birinin kullanacağı kelimeleri içermesi gerekir. Web sitenizle alakalı uygun bir anahtar kelime araştırması yapmanız ve meta etiketlerinizde 5'ten fazla anahtar kelime kullanmamanız önerilir.

Daha yüksek sıralamalar elde etmenin iyi bir yolu, ürün hakkında makaleler yazmaktır. Web sitenizin tanıtımını yaptığı hizmet. Makalelerin içeriği de anahtar kelime açısından zengin olmalı ve web sitenizle alakalı olmalıdır. Daha sonra bu makaleleri web sitenize bir linkle Makale Gönderme sitelerinde yayınlayabilirsiniz.

Daha yüksek sıralamalar için trafiğinizi artırmak için forumlara ve çevrimiçi topluluklara kaydolun. Siteniz için ürün veya hizmetlerinizi tanıtacak bir bağlantı yerleştirebilirsiniz. Web sitelerinizi SEO göndericileri kullanarak da gönderebilirsiniz. Onlar da ücretsiz ve ödemeniz gerekenler var. Bu tür başvuru genellikle hizmete bağlı olarak 30 ila 120 gün arasında bir zaman alır.

Dizin Gönderenler web sitelerinin listelendiği yerlerde kullanılabilir, böylece arama motorları bu dizinlere önem verir. Ücretsiz ve ücretli dizinler var. Bağlantılar için ücretsiz dizinler yapılır. Web sayfalarınızda çok fazla bağlantının, arama motoru sonuçlarında sayfa sıralamasını azaltabileceğini unutmayın. Ücretli dizinde, bir dizinde bağlantı gönderimi yapmak için ödeme yapmanız gerekir. Bunun için sayfa sıralaması yüksektir ve bu dizin için daha fazla trafik bulunmaktadır.