SEO

Arama Motoru Optimizasyonu – Kalite SEO için 4 Temel Kural

Net tabanlı girişiminiz için kapsamlı bir pazarlama planı geliştirirken, arama motoru optimizasyonu veya SEO'nun size ve işinize nasıl yardımcı olabileceğini yakından incelemek isteyeceksiniz. Bu düşünceyle, kalite arama motoru optimizasyonu geliştirmek için 4 temel kuralları anlamak isteyeceksiniz.

Anahtar Kelimeyi Başlığın Başına Taşıyalım

Arama motoru optimizasyonu söz konusu olduğunda, istediğiniz bir kural kaliteli SEO uygulamaları geliştirirken akılda tutmak anahtar kelimenin kendisini mümkün olduğunca başlığın başına yakın tutmaktır. Bu uygulama, arama motorları tarafından daha iyi karşılanacak ve belirli bir web sitesinin veya web sayfasının sıralamasının artmasına yardımcı olacaktır.

Anahtar Sözcük Yoğunluğunu İzleyin

Kalite arama motoru optimizasyonu söz konusu olduğunda, daha fazla şey daha iyi değildir. Belli bir web sitesinde belirli bir web sayfasındaki anahtar kelime yerleşimi yoğunluğuna yakından dikkat etmek istersiniz. Genel olarak, uygun bir anahtar kelime yoğunluğu yüzde üç ila yedi arasında bir aralıktadır.

Alan Adı Anahtar Kelimeler veya Anahtar Kelimeler

Kaliteli arama motoru optimizasyonu veya SEO söz konusu olduğunda, anahtar kelime veya anahtar kelime alan adı altındır. Layperson terimleriyle, bir arama motorundan daha fazla "puan" elde edersiniz, eğer alan adının kendisinde bulunan anahtar kelime veya anahtar kelime öbeğiniz varsa.

Anahtar Kelime Cümle Düzeni

Son olarak, kaliteli arama motoru optimizasyonu söz konusu olduğunda, ödeme Bir kişinin belirli bir araştırmayı heceleyebileceğini düşündüğünüze dikkat edin. Bir kullanıcının bir arama motoruyla bir sorguyu heceleyebileceği sırada olması muhtemel bir anahtar kelime öbeği geliştirin