SEO

Aranıyor: Bu yılın ‘Naughty & Nice’ listesine aday gösteriliyor

Belki de 12 ay boyunca pazarlama, إعلان ya da aramada neşelenmek ya da aldatmak gibi hissettiniz.

Eğer öyleyse, şimdi bu duyguları büyütme şansınız var!

Naughty veya Nice kategorilerinde ya da her ikisinde de dördüncü yıllık “Naughty & Nice” listesi.

Nasıl aday gösterilir. Girdilerinizi [email protected] adresine gönderin ve konu alanına “Pazarlama Arazisinin Yaramaz & Güzel Listesi” ni eklediğinizden emin olun.

Kendiniz veya müşterileriniz, siz ya da onlar yapmadıkça, lütfen aday göstermeyin. Adil görüşlü bir gözlemcinin objektif olarak “yaramaz” veya “güzel” olduğunu düşüneceği bir şey. Her iki kategoride de aday gösterme sayısının bir sınırı yoktur. Ayrıca, ilgili basın bültenlerine veya atıfta bulunduğunuz şirket ya da etkinlikle ilgili hikayelere de bağlantı verin.

Ve aday gösterilerinden akan suları almak için, 2015, 2016 ve geçen yıldan itibaren “Naughty and Nice” listelerine göz atın.

Son teslim tarihi 14 Aralık 2018'e kadar adaylarınızı alın. Hangi adayların listeyi yaptığıyla ilgili son kararları vereceğiz. Seçilen bir adayı gönderen herkes krediler bölümünde bir kredi alacak.

Bu hikaye ilk olarak MarTech Today'de yayınlandı. Pazarlama teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın. [19659109] Yazar Hakkında

Barry Levine, Üçüncü Kapı Medya için pazarlama teknolojisini kapsar. Daha önce, bu alanı VentureBeat için Kıdemli Yazar olarak ele aldı ve CMSWire ve NewsFactor gibi yayınlar için bu ve diğer teknik konular hakkında yazılar yazdı. Web sitesini / ünitesini PBS istasyonunda Thirteen / WNET'te kurdu ve yönetti; Viacom için çevrimiçi kıdemli yapımcı / yazar olarak çalıştı; başarılı bir interaktif oyun yarattı, KULAK İLE OYNA: İlk CD Oyunu; Harvard ve M.I.T .; merkezli bağımsız bir film vitrin merkezi MERKEZİ SCREEN kurmuş ve yönetmiştir. ve M.I.T. Medya Lab. Onu LinkedIn'de ve Twitter'da xBarryLevine'de bulabilirsiniz.