SEO

Aranıyor: SMX Advanced için Oturum fikirleri

Gündemde olması gerektiğini düşündüğünüz bir oturum için harika bir fikriniz varsa, sizden haber almak isteriz. Şovda konuşma ilginizi çekiyorsa, seçilme şansınızı arttırmanın en iyi yolu, bu noktada, dikkatimizi çekecek harika bir fikir önererek, bu noktaya dahil olmaktır.

iki tür öneri:

Düzenli SMX oturumları için oturum fikirleri. SMX konferanslarındaki çoğu oturum 60-90 dakika uzunluğunda ve 2 ila 3 hoparlör içerir. Burada solo sunumlar aramıyoruz; daha ziyade, fikrinizin, her birinin kendi bakış açısı, görüşü ve önerilen taktikleri ile tartılabileceği bir konu olmalıdır. Konuşmakla ilgilendiğinizde veya kendinizi konuşmaya başlamadan değerlendirilen oturum fikrini görmek isterseniz, bize bildirebilirsiniz.

Yalnız sunumlar için oturum fikirleri. Yalnız sunumlar, sektör vizyonerlerinden açılış seviyesi, TED tarzı sunumlardır. En iyinin en iyisini arıyoruz: deneyimli profesyoneller, kabul gören düşünce liderleri, ilham verici iletişimciler. Katılımcıları kendi vizyonları ile vay edecek ve kendi çevrimiçi pazarlama kampanyalarında yeni bölgeleri grafiklemek için motive edecek insanlar. Yalnız bir oturumda konuşacak olursanız, gerçekten ciddiye almamız için bize vay canınızı vermeniz gerekir. Yalnız oturumlar genellikle 22 dakikadır.

SMX Advanced İçin Önemli Kilometre Taşları – Takviminizi İşaretleyin!

  • Oturum fikirleri kabul edildi: Salı, 9 Ocak
  • Gündem'de yayınlandı: Şubat
  • Gündemden sonra konuşma konuşmaları kabul edildi 1 Mart'a kadar

Bir öneriniz var mı? Lütfen SMX konferanslarında konuşma yönergelerimizi okuyun, fikrinizi açıklamak için oturum fikri öneri formunu kullanın.

Gecikme! Oturum fikir önerisi formu, Salı, 9 Ocak kapanıyor.

Chris Sherman
Başkan, SMX İleri


نبذة عن الكاتب