SEO

Artık Google Reklamlara Genel Bakış sayfasından anahtar kelimeler, reklamlar, kampanyalar, teklifler için düzenlemeler yapabilirsiniz.

Google Reklam kampanyalarınızdaki Genel Bakış sayfasında fazla zaman geçirmediyseniz, başka bir göz atmanın zamanı gelmiş olabilir. Google, kampanyanın içgörülerine odaklanmayı amaçlayan veri görselleştirme kartlarının sayfasında sürekli olarak güncellemeler yapıyor. Sayfanın tüm önceliği, iyileştirilmesi gereken alanları belirlemeyi kolaylaştırmaktır. Artık ücretli arama yöneticileri güncellemeleri sayfanın kendisinden yapabilir.

Genel Bakış sayfasındaki kartların birçoğunda, Google düzenleme yetenekleri ekledi. Çarşamba günü, Google kullanıcıların Arama anahtar kelime kartındaki tek tek anahtar kelimelerde düzenlemeleri nasıl yapabileceklerini gösteren

anahtar kelime eşleme türlerini ve tekliflerini değiştirme konusunda çeşitli seçenekler arasındadır. Genel Bakış sekmesinden yapılabilir.

Genel Bakış sayfasından yapılabilecek diğer düzenlemeler:

  • Kampanyaları, إعلان gruplarını ve anahtar kelimeleri duraklatın veya duraklatın
  • Kampanya bütçelerini düzenleyin
  • Anahtar kelime ve reklam grubu tekliflerini düzenleyin
  • Reklam metnini düzenle
  • "Aramalar" kartında negatif anahtar kelimeler ekleyerek alakasız arama terimlerini hariç tut

Yeni reklam oluştur ve yeni reklamları kaydet

Reklam kopyasını sadece düzenleyebilir, ayrıca kopyalayıp düzenleyebilirsin Bir reklam grubuna bir reklama farklı bir şekilde hızlı bir şekilde eklemek istiyorsanız, "en çok görüntülenen arama reklamları" kartından reklam.

Nokta ve adres anahtar kelimesi uyarıları

İşaretlemenin başka bir özelliği de "arama anahtar kelimelerinde" ”Kartı, Google bayrakları anahtarı Sağ üst köşede sarı bir üçgenle düşük kalite puanı veya başka sorunlar olan kelimeler.

İşaretli bir anahtar kelimenin üzerine gelmek, uyarı hakkında bilgi ve düzenleme yapmak için tıklatma yeteneği ile bilgi kutusunu getirir.

A Genel Bakış sayfasındaki düşük kalite puanı uyarısı


نبذة عن الكاتب

Ginny Marvin, tüm yayınlarda günlük yayınlama işlemlerine ve ücretli medya kapsamını denetlemeye yardımcı olan Third Door Media'nın Yardımcı Editör'dür. Ginny Marvin, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesiyle, Ginny hem kurum içi hem de ajans yönetim pozisyonlarını tutmuştur. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.