التسويق الرقمي

Avon Online Pazarlama İpuçları

Avon online pazarlama ipucu 1: Kendinizi markalayın, şirketinizi değil. Doğal olarak ev sahibi bir işletme sahibi olarak, şirketiniz, şirketinizin geçmişi, kurucuları, ürünleri hakkında doğrudan konuşmak istiyorsunuz. hizmet, tazminat planı, vb. Bu aslında çevrimiçi pazarlama yaparken gitmek için yanlış bir yoldur. Unutmayın, insanlar size katılıyor, sizin işinize değil. Bu yüzden kendinizi markalamalısınız. Kendinizi, bilginizi, uzmanlığınızı, deneyiminizi ve becerilerinizi satmayı öğrenmek çok önemlidir. Şirketinizi bir araya getirmek, tam olarak aynı şeyi yapan diğer tüm ev tabanlı işletme sahiplerinden ayrı olmayacaktır. Kendinizi kalabalıktan ayırmak şarttır. Seni neyin benzersiz kıldığını belirlemelisin. Kendinize değer vererek, başkalarına yardımcı olarak, beklentilerinize çözümler sunarak markalaşmayı öğrenin. sorunları. İnsanların size katılabileceği en etkili yol budur.

Avon online pazarlama ipucu 2: bir alan adı kullanın. İşletmenizi İnternet'te başarılı bir şekilde pazarlamak için şirketinizin web sitesine yönlendirilmiş bir alan adınız olmalıdır. Bunu yapman için birkaç neden var. Asıl sebep, çeşitli arama motorlarında sizi bulma fırsatını bulmaktır. İkinci neden markalama amaçlıdır. Ağ pazarlama şirketinizdeki herkes, aynı web adresini, kullanıcı adının veya sonunda eklenmiş olan IBO numarasının aynısını kullanır. Herkesle aynı web sitesi adresini kullanarak kendinizi markalayamazsınız. Bu yüzden bir alan adına ihtiyacınız var.

Avon online pazarlama ipucu 3: özelleştirilebilir yakalama sayfalarını kullanın. Özelleştirilebilir bir yakalama sayfası başka bir zorunluluktur. Bir yakalama sayfası, size özgü bir web sitesine sahip olmanıza olanak tanır ve potansiyel müşterilerinize yönelik benzersiz bir mesaja sahip olmanızı sağlar. Daha sonra, bir yakalama sayfası, daha fazla bilgi karşılığında, adaylarınızın adlarını ve iletişim bilgilerini bir katılım formunda yerleştirmelerine olanak tanır. Birisi sitenize girdiğinde; onlar sizin liderliğinizdir ve bu güçlüdür çünkü soğuk uçları ılık bir kurşuna dönüştürür.

Avon online pazarlama ipucu 4: bir e-posta otomatik yanıtlayıcı kullanın. Bir e-posta otomatik yanıtlama, çevrimiçi pazarlama için gerekli olan en önemli bileşenlerden biridir. E-posta otomatik yanıtlayıcı, tüm potansiyel müşterilerinizin kaydedileceği yerdir. Bu son derece güçlü çünkü kendi potansiyel müşterilerinize sahip olmanıza izin veriyor. Eğer bir nedenden dolayı şirketinizden ayrılmak zorunda kalsaydınız, hala tüm potansiyel müşterilere erişebilirsiniz. Bir e-posta otomatik yanıtlayıcı ile ilgili diğer harika şey, e-posta iletilerini, haber bültenlerini, videoları, blog yayınlarını vb. Tüm isteklerinizi bir kerede göndermenizi sağlar. Son olarak, bir e-posta otomatik yanıtlayıcısına sahip olmanız, potansiyel müşterilerinizden para kazanmanıza olanak tanır. Potansiyel müşterilerinize e-posta ve bültenler gönderdiğinizde, bunları şirketiniz için daha fazla nakit akışıyla sonuçlanan yeni şirket ürünleri, promosyonlar, bonuslar vb. Hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Avon İnternet Pazarlama 5 İpucu: Bir pazarlama sistemi kullanın. Bir pazarlama sistemi kullanmanın güzelliği, zaten kurulmuş olmasıdır. Tek yapmanız gereken adım adım talimatları takip etmektir. Bir pazarlama sistemi dört temel şey yapar. Bir, hedeflenen potansiyel müşteriler oluşturmanıza yardımcı olur. İki, nakit akışı oluşturmaya yardımcı olur. Üç, bloglar, videolar, tıklama başına ödeme, liste oluşturucuları, sosyal medya, arama motoru optimizasyonu, afişler, solo reklamlar, makaleler, ilanlar, forumlar vb. Dördüncüsü, bu ikiye katma teklifi sunuyor, bu yüzden alt hattınız online olarak işlerini kurmak için aynı, tam bir eğitime sahip olacak ve bu da takımlarınızın sayısını artıracaktır. işte kalma oranı. Bir sistem, seminerlerin her birini çevrimiçi olarak nasıl pazarlayacağınızı fiziksel olarak öğretmek zorunda kalmanıza da zaman kazandırır.

Bu 5 pazarlama ipucu, çevrimiçi olarak herhangi bir başarı elde etmeyi düşünüyorsanız çok önemlidir.