SEO

Avukatlar için ZocDoc gibi yeni site Hotspot Law

Yerel arama muhtemelen Google Haritalar’ın ortaya çıkmasından bu yana olduğundan daha belirgindir. Bununla birlikte, paradoksal olarak, neredeyse tüketiciyle yüz yüze gelen hiçbir yenilik yoktur. Google, Yelp, Facebook (bir şekilde) ve bir kısmı basitçe hayatta kalmış ancak gelişmemiş olan bir dizi özel dikey uygulama ve site var.

"Yatay" bir yenilik yok ya da hiç yok. Yerel olarak “yatay” inovasyon eksikliğinin bir kısmı, risk sermayesinin doğrudan Google’a karşı çıkan herhangi bir şeyi finanse etmek istememesinin bir sonucudur. Şirket şimdi yerel / mobil aramada üstlenilemeyen bir juggernaut gibi birçok yatırımcıya görünebilir. Bu, ZocDoc tarzı randevu planlamasını yasal mesleğe getirmeyi uman yeni bir yasal arama sitesi olan Hotspot Yasası için de geçerlidir. Ayrıca tüketici avukatları için daha güvenilir ve uygun maliyetli bir müşteri adayı akışı sağlamayı hedeflemektedir.

Yasal dikey, Avvo (Internet Brands), LegalZoom, FindLaw ve diğerleri de dahil olmak üzere oldukça az sayıda rakibe sahiptir. Buna rağmen, Hotspot Yasası'nın kurucusu Felix Shipkevich, yasal düşüşte çözülmemiş iki sorunu çözdüğüne inanıyor.

“Hukuk piyasası, yükseltme konusunda ciddi bir zorunluluktur” diyor Shipkevich

. “Çevrimiçi arama işlemini tamamladıktan sonra aramaya başlamanız gerekir” dedi. “Doğrudan avukatlarla konuşamıyorsunuz, tipik olarak bir bekçi ile konuşuyorsunuz.” Avukat olma sürecinin yasal yardıma ihtiyacı olan insanlar için zaman harcadığını belirtti. “Bu [completing] platformlardan hiçbiri tüketiciyi doğrudan bir avukata bağlamaz.”

Hofstra Hukuk Fakültesi’nde avukat ve öğretim üyesi olan Shipkevich, ZocDoc’tan ve doktorlar ile doğrudan bağlantılar arasında doğrudan bağlantı kurulmasını sağladığını söyledi. hastalar. Benzer şekilde, avukat-tüketici çöpçatanlığı sürtünmesini ortadan kaldırmak istedi. Shipkevich, Hotspot Yasasını “adaleti” tüketiciler için daha erişilebilir hale getirmenin bir yolu olarak gördüğünü açıkladı.

Neden umursamalısınız. Yasal lider-genç maliyetlidir. Shipkevich, mevcut yasal sitelerin ve إعلان çözümlerinin avukatlara özellikle iyi hizmet etmediğine inanıyor. “PPC reklamcılığı son derece pahalı olabilir; New York'ta tıklama başına 60 ila 80 $ olabilir. ”“ Yelp pahalı. Bazen bir olayı ortaya çıkarmak 2.000 ila 4.000 Dolar alır. ”

Bu sorunu müşterileri bulmakta zorlanabilecek avukatlar için basitleştirilmiş makul fiyatlandırma ile çözmek istiyor. Ancak, avukatların mevcut müşterileri yönetmelerine yardımcı olmak için bir platforma dönüşen Hotspot Yasası'nı da görüyor. Şu anda site sadece New York’ta faaliyet gösteriyor ve önümüzdeki aylarda coğrafi kapsamı genişletme planları var.

Shipkevich’in, keşif için SEO’ya güvenmesi gerekecek, ancak zaman içinde markalı bir tüketici hedefi inşa etmeyi umuyor. Yerel SERP'lerin mevcut yapısı göz önüne alındığında çok zor olacak. Birinin hırs ve chutzpah'a hayran kalması gerekiyor.


نبذة عن الكاتب

Greg Sterling, Arama Motoru Arazisinde Katkıda Bulunan Editördür. Dijital ve çevrimdışı ticaret arasındaki bağlantıları araştırır ve yazar. Ayrıca Yerel Arama Derneği Strateji ve İçgörü Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Twitter'da izleyin veya onu Google + 'da bulun.