الطباعة - تصميم

Basım Dünyasında Sayısallaştırma

Hiç طبعة hizmeti olmasaydı ne olacağını merak ettin mi? Kitap yok, renk yok, gazete yok, broşür yok, görselleştirme yok. Hayatını böyle hayal edebiliyor musun? Promosyon dünyasında, Dijital baskı hizmetlerinde en etkili buluş için hepimize minnettarız. Endüstrinin vizyonu, dijital çağın öncülüğünü yapmak ve teknolojiyi ağırlıklı olarak إعلان endüstrisini, özellikle de tanıtım endüstrisini görmektir.

Dijital baskı nedir?

Baskı her zaman için gelişmiş bir araç ve bir medya olmuştur. promosyon endüstrileri. Ancak dijital baskı söz konusu olduğunda, sadece baskıdan daha fazlasıdır. Dijital baskı makinelerinin çok gelişmiş lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcıların yardımıyla baskı yaptığı dijital bilgisayarlarda işleme, depolama ve aktarma işlemlerini içeren dosya, resim, renklendirme, tasarım ve belgelere gönderme yapar.

Dijital baskı tarihi

Bu, geleneksel baskı teknolojisindeki büyük ilerlemelerden biridir ve yüksek kalitede patlayıcı talebine yol açmıştır. 1993 yılında ortaya çıktı. Benny Landa bu tekniği icat etti ve bu gelişmiş promosyon aracının bir sonraki harika tanıtım aracı olacağını düşünüyor. Şu anda nanoteknoloji tabanlı baskı sistemi üzerinde çalışıyor.

Dijital baskı formları:

Dijital baskı, son birkaç yıldır etrafta. Ancak bir formunun en son icadı, endüstrisinin Nanografik baskısının verimliliğini arttırdı. Nanografik baskılar, baskı endüstrisindeki en çığır açan gelişmelerden biri oldu. 3D Baskı, Bulut, CISS, çete çalışması ve renk kanaması gibi diğer baskı şekilleri yüksek kalitede ve profesyonel baskılar sunar. Arşiv kalitesinde baskı, rengini koruyan tiptir ve ışığa, neme ve kirletici maddelere tepki vermek için maruz kalma ile bozulmaz. Bu, Nanographic baskıyı dış mekan reklamcılığı için harika bir araç haline getiren bir şeydir.

Dijital baskının faydaları:

a) En büyük reklam aracı

b) Baskı yığınları hızlıca yapılabilir

c) Çok sayıda insan için iş ilanı

d) Ucuz ve verimli baskı modu

e) Bulut baskı ile her yerden sanal baskı yapılabilir

f) Kurulum maliyeti çok ucuzdur

g) Daha az maliyet Üretim

Bu teknoloji ile, bir dizi endüstri alt satırlarını geliştiriyor. Dünyayı inanılmaz derecede hızlı yaparak değiştirdi. Ayrıca, çevresel faydaları da doğaya dikkat çekiyor. Kolay güncelleme ve kişiselleştirme gibi harika özelliklerle, artık modern dijital plakadan teknoloji haline geldi ve önümüzdeki birkaç on yıl içerisinde en hızlı kazanç sektörüne dönüşme yolunda görünüyor.


مصدر بواسطة Anuj-a Agarwal