الطباعة - تصميم

Basım Endüstrisinin Evrimi

Baskı endüstrisindeki ve İnternet'teki değişiklikler, yazıcıyı çok hızlı bir şekilde değiştirmek için nasıl طبعة yaptığımızın yeni bir yolunu yapmak için çok hızlı. Önceden bir yazıcıyla yazdırırken, bir dizi "komut" alan veya doğrudan bir bilgisayardan sipariş veren bir cihazdır ve yazıcı kablosu bağlantısını kullanarak aynı odada bulunan bir masadaki koşullara bağlıyız.

Ancak, Mobil Dijital dünyanın gelişmesiyle, bir WEB Akıllı Telefon veya Tabletinden çalışan ve bir yazıcının davranışını da değiştiren Internet teknolojisinin ilerleyişini görüyoruz, eğer evde sadece sınırlı alanla baskı yapabilseydik ve zaman, şimdi değişen bakış açısı, her zaman, her yerde baskı yapmamızı sağlayabilir, her zaman, alan ve zaman sınırı olmadan (ePrint Teknolojisi)

Bu, evde veya ofiste bir masaüstü bilgisayardan nasıl bir mobil cihazda çalışıyor olduğumuzla da ortaya çıkar. Bir Tablet ve Smartphone ve yazıcılar da, bir USB kablosu kullanarak baskı paradigmasını değiştiriyor ve WEB İnternet, Bulut (Bulut) ve doğrudan bir telefondan kullanmak için Yazıcı Sürücüsü yazdırıyor.

Bir şeye bakarsak – aşağıdaki şeyler ve eski yoldan değişim yeni bir yol yazdırıyoruz. Yaşlılık koşullarında, daha çok internet teknolojisinin zaman içinde gelişmediğini ölçtük, şimdi daha az puan aldık çünkü daha sık WEB aracılığıyla paylaşılabilecek dijital belgelerle çalıştık. Ayrıca, WEB'e her zaman bağlı olmayan Smartphone ve tabletleri kullanarak da çok çalıştık, bu nedenle doğrudan yazdıramaz. Mevcut durumun daha az sıralamasına rağmen, kişisel ihtiyaçlar, ofis ve iş baskısı için, baskı iş ihtiyaçları gelecekte gelişmeye devam edecektir.

İlk Çağda Nasıl Baskı Ediyoruz?

Eski zamanlarda yazıcı sürücülerinin fiziksel bağlantısı ve kurulumu gerekiyor, ancak bu sefer yazıcının Wi-Fi şebekesini kullanarak OLMADAN yazdırmasını sağlayabilirsiniz. bir kabloyla bir bilgisayara bağlanın, yazıcı ve bilgisayar hala birbirleriyle bağlantılıdır, örneğin ilk önce sürücüleri yüklememiz gerekiyordu, eski yöntem bu zamanda yapıldı, şu andaki durum tüm cep telefonu nerede insanlar genellikle çok seyahat eder ve ofis veya evden uzak bir konumda olabilirler ve PDA'lar, Blackberry, Smartphone, Notebook ve Tablet gibi mobil aygıtları kullanarak bile Yazıcı Sürücüsünü kuramazlar.

Şu anda nasıl yazdıracağız?

Yazıcı ve bilgisayar kullanıcıları, yoldayken ve başka bir yerde görevi tamamlarken İnternet ile "Cloud Computing" veya Web'e bağlı olma konusunda çok bağımlıyız. bizim işimizin Bugün hepimiz dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil tabanlı internet gibi mobil cihazlara bağlıyız. Günümüzün son derece sofistike bir internet teknolojisiyle, ofis dışında olduğumuz anda yazdırılacak e-posta, resim ve belgeleri gönderip alabilir ve ardından ofise geri dönüş yolunda çıktı alabiliriz. Ayrıca, basmak istediğimiz belgeleri, Bulut Baskı'yı destekleyen başka bir yazıcıda da gönderebiliriz. Böylece, yazıcı sürücülerini cihaza yüklemek zorunda kalmadan, her yerde ve her zaman yazdırabiliriz.

HP, HP ePrint olarak adlandırılan WEB üzerinde çalışan Cloud Printing teknolojisini tanıttı.


مصدر بواسطة Christopher Glenn