SEO

Benim Top 5 SEO İpuçları ile Google'da Yüksek Sıralaması nasıl

Bu makalede tökezlediğinizde, arama motorlarında daha üst sırada yer almak ve özellikle Google, Yahoo ve Bing'de daha yüksek sıralamaya nasıl geçebileceğinizi göstermek olasıdır. İlk önce iyi haber şu: yapabilirsin!

Elbette her güzel haber bir dezavantaj ile birlikte gelir ve şu: Google'da # 1 sıralamaya ulaşmak çok zaman alıyor ve çok fazla iş yok, kısayol yok (üzgünüm!). Zaten çoğu webmaster tarafından bilinmeyen pek çok "SEO sırrı" yok. Bununla birlikte, arama motorumuzu artırmak ve Google'ın SERP'lerinin (Arama Motoru Sonuçları Sayfası) ilk sayfasına erişmek istiyorsanız, sana bir webmaster verebileceğim çok basit SEO ipuçları: 19659002] Başlık . Bana sorduğunuzda, "Google sıralamamın iyileştirilmesinin en kolay, en hızlı yolu nedir, ben de başlık etiketinizi geliştirdiklerini söyledim. Şimdilik şu anda" Nasılsınız? "Gibi bir şey. En Yüksek 5 SEO İpuçlarımı kullanarak Google'da Yüksek Sıralamayı Getirin. "

Jungle Gyms ile ilgili bir siteyi derecelendirmeye çalışıyorsanız, muhtemelen başlık etiketinizin" Jungle Gyms – Güvenlik ve Bakım "veya Jungle Gyms satmak için arıyorsanız, belki bir şey gibi, "İndirim Maliyetinde Jungle Gyms Satın Alın. "Fikrinizi edinin.

Özet: Potansiyel okuyucularınızın / müşterilerinizin sizi aramak için neler arayacaklarını ve başlık etiketinizi çok yakınında yapacaklarını öğrenin. Google, Başlık Etiketleri'ni düşünüyor.

2) Site içeriği Başlık etiketleriniz optimize edilmiş olsa bile, sitenizin içeriği kitlenizin aradığı şeyle yakından eşleşmelidir. Jungle Gyms'i tekrar satıyor ancak sitenizde "Jungle Gyms" sözcükleri yok, Google sitenizin başka bir şey olduğunu düşünecek ve sitenizi "Jungle Gyms" için arama yapan kişilere göstermeyecektir. "Özellikle önemli olan, Google'ın bunları sitenizdeki önemli içerik parçaları olarak gördüğü için hedef anahtar kelimelerinizi başlık etiketlerinize (H1, H2 vb.) Yerleştirmektir.

3) İç bağlantı Sitenizdeki tüm sayfalara, sitenizde bağlamak için mümkün olduğunca deneyin.Örneğin, sitenizde Jungle Gym güvenliği ile ilgili bir sayfanız varsa, o sayfada Jungle hakkında bir cümle ekleyin Spor salonu bakımı ve okuyucularınızı bu sayfaya bağlayın. Bu, okuyucuların sitenizde gezinmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Google örümceklerinin sitenizi taramasına yardımcı olur ve bu, sitelerinizin sıralanmasına yardımcı olur. "Buraya tıklayın" yazan bir bağlantı içermeyin; aksi takdirde Google, sitenizin "buraya tıklayarak" ilgili olduğunu düşünecektir. Çapa metninizi "Jungle Gym maintenance" gibi bir şey yapın.

4 ) Çapa metni optimize edilmiş geri bağlantıları Geri bağlantılardan bahseden, onlara ihtiyacınız olacak. etek. Backlinkler SEO için tek önemli faktördür. Yüksek kaliteli, çapa metinleri ile alakalı geri bağlantılarınız yoksa, Google'ın SERP'lerinin üst kısmına asla ulaşamazsınız. Diğer web yöneticilerinin doğal olarak bağlantı kuracak harika bir web sitesinden ayrı olarak, yüksek kaliteli geri dönüş almak için en iyi yol onları kendiniz yaratmaktır.

Bu gibi makale dizinlerinden geri bağlantıları alabilirsiniz, sitenizde imzanızın bulunduğu forumlarda yayınlayabilir, bloglara gönderebilir, sitenizi çeşitli çevrimiçi dizinlere gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Sitenizin meşru olup olmadığına karar vermek istediklerinde Google'ın göz önündüğü şey, zamanınızın çoğunu backlink profilinizi destekleyerek harcayın (gerekirse SEO yazılımına yatırım yapın). 5) Sabır, sabır, sabır . Muhtemelen sana verebileceğim en iyi ipucu budur. Site sahiplerinin% 99,9'u SEO'yu anlamaya çalışıyor ve sitelerini sıralama çok uzun sürdüğü için çoğu kez çıkıyor. Bir klişe, ancak gerçek: Arama Motoru Optimizasyonu, bir sprint değil, bir maratondur. # 1'i gecelemeyeceksin. Asla olmaz. Hiç. Her şeyden önce ısrarcı olmaya ihtiyacınız olacak ve doğru SEO araçları, SEO eğitimi ve yukarıda verdiğim gibi SEO stratejileri ile en üstte yer alanlardan biri olabilirsiniz.