SEO

Beyaz Etiket SEO Nedir ve Önemi Nedir?

İsim her şeyi söylüyor. Beyaz Etiket SEO, beyaz bir etiketle sağlanan SEO hizmetleridir, yani ekli bir marka adıdır. Yeni nesil Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetidir.

SEO HİZMETLERİNİ ANLAYIŞ

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu ve bir web sitesi görünümü yetenekli hale getirmek için çok önemlidir. Arama Motorları maksimum web sitesi trafiğini ve satışını getirir. Bu nedenle, Arama Motoru Optimizasyonu, görüntüleyenleri, web sitenize baktıklarında aradıkları şey için çözüm bulucu olarak yönlendirir. Web sitelerini trafiğe yönelik analiz etmek için çeşitli araçlar ve teknolojiler içerir ve bunları gerektirir.

BEYAZ LABEL SEO PROGRAMLARINI ANLAYIŞ

İlk olarak & # 39; Beyaz Etiket & # 39; Bölüm. Sözde, müşterilerine ürün veya hizmet sunan bir şirketsiniz. Ürün bütçeniz daha sonra ürün geliştirme maliyetlerini ve kullanıcılara satış pazarlama maliyetlerini de içerecektir. Ancak, bazı şirketler ya doğrudan kullanıcılarla bağlantı kuruyor ya da bütçe yönünden dolayı pazarlama maliyetlerini ortadan kaldırmaya çalışıyor olabilir. Her iki senaryoda da bir & # 39; Beyaz Etiket & # 39; Buradaki ürün veya hizmet, indirimli bir fiyatta bir satıcıya sunulur. Bu hizmetler daha sonra bu satıcılar tarafından kendi marka etiketleriyle diğer müşterilere satılabilir ve ana şirkete ödenecek olan bedel üzerinden ve üzerinde prim kazanılabilir. Yeniden adlandırılan süpermarketlerdeki kişiselleştirilmiş etiketleri ile pirinç, buğday, şekerler vb. Bu pazar konseptinin örnekleridir.

BEYAZ LABEL LOKAL SEO PAZARLAMASI AVANTAJLARI

Bu ürün geliştirme ve satma kavramının birçok benzersiz avantajı vardır:

• Bayiler, geçici müşterilerle davranışlarında tam bir özgürlük kazanırlar. Ürünleri kendi tercihleri ​​ve bakış açılarına göre çeşitli müşteri tabanlarına yaklaşabilir, işleyebilir ve satabilir ve buradan kazanabilirler.

• Bu konsept, SEO hizmetleri için hazır bir müşteri tabanına sahip olan ancak ilgili tekniklerin farkında olmayan bireyler için optimum bir iş fırsatı sunmaktadır. Dahası, son müşteri sağlam ve tecrübeli bir üs
şirketinin eserleri ile kazanma eğilimindedir.

• Genişleme için birçok fon içermeden ana şirketin ölçeklendirilebilirliğinin artırılmasına yardımcı olur.

Bu iş modelinde ana şirket, daha az paraya ve pazarlama bütçesi gerektirmez. Böylece, onlar profiteering. Bayiler daha düşük maliyetlerle SEO hizmetleri kazanırlar ve bunların üzerinde kazanç elde ederler. Böylece onlar da kârlı oluyorlar. Müşteri günün sonunda deneyimli hizmetler kazanıyor. Böylece herkes tatlı bir turta alır.