الطباعة - تصميم

Bilgisayarlar ve Teknoloji – Ev Yazıcıları

Bugün kişisel bir bilgisayara sahip olmak, bir arabaya veya bir eve sahip olmakla hemen hemen aynı. Gelişmiş ülkelerde hemen hemen herkes bu üç şeye sahiptir. İnternetin gelişiyle birlikte, 2009 yılında yalnızca 1.3 milyondan fazla insan eBay'de satış yapmaktan tam anlamıyla yararlanıyordu, diğer tüm internet pazarlamacılığı biçimlerinden bahsetmiyordu. Bir ev bilgisayarı ve hızlı internet bağlantısı bu seçeneğe sahip olmanın temelini oluşturur. Leptoplar ve masa üstüleri, fotoğraf saklamak ve basmak, kişisel finansmanı düzenlemek ve hatta TV şovları izlemek ve haberleri yakalamak için de zevklidir.

Bir yazıcıya sahip olmak bir bilgisayar satın almakla el ele gider. Ev ofisi için mükemmel olan birçok tam renkli mürekkep püskürtmeli yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve faks kombinasyonları vardır. Birçok küçük ucuz yazıcı, fotoğraf basarken oldukça iyi bir iş çıkarır. Doğru fotoğraf yazıcı kağıdını seçmek, fotoğrafların en iyi görünmesini sağlamak için önemlidir. Standart 24 pound kağıt günlük طبعة için iyidir, hatta birkaç fotoğraf için iyidir, ancak iyi kağıda basıldığında fotoğrafın netliği ve kalitesi daha iyi olacaktır.

Seçebileceğiniz üç ana fotoğraf kağıdı türü: mat, yarı parlak ve parlak. Mat çok incedir ve izleyicinin gözlerine geri yansımıyor. Yarı parlak, mat bir yüzey ile parlak arasında yarı yoldur. Zengin bir renk sunarken parlamayı da azaltır. Parlak veya çok parlak

Yazıcı üreticisi ile aynı şirket tarafından tasarlanan bir fotoğraf kağıdının seçilmesi, kalitenin en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olur. Ancak daha ucuz mağaza marka fotoğraf kağıdı da iyi çalışır. Yazdırması çok fazla olan biri için fotoğraf kağıdı pahalıya mal olabilir. İyi bir alternatif sunum kağıdıdır. Her gün 24 pound baskı kağıdından daha yüksek kalitede ve profesyonel görünüyor.

Daha kaliteli yazıcılar için daha pahalı bir yazıcı seçmek en iyi yol olabilir. Canon Pixma ip6600 yüksek kaliteli fotoğraflar sunar. Daha düşük kalitede fotoğraf baskısı zamanla kaybolabilir. Ancak Canon Pixma fotoğraflarının daha az solma ile daha uzun bir ömre sahip olması gerekiyor. Daha pahalı olmak her zaman daha iyi değildir, ancak hattın alt kısmı ile yüksek dereceli ev yazıcısı arasındaki farkı test etmek önemli olabilir.

Evde çalışacak tüm yazıcıların en pahalılarından biri lazer yazıcıdır. Hepimiz yazıcının orijinal maliyeti kadar mürekkep kartuşlarından şikayetçi olduk, ancak lazerler başka bir şey. Bir renkli mürekkep kartuşunun fiyatı 20 ABD Doları veya 25 ABD Doları olabilir. Bir lazer için renkli toner kartuşu 75 dolara veya daha fazlasına mal olabilir. Kişisel olarak lazer yazıcılarla ilgili yaşadığım bir diğer sorun, üretici tarafından tahmin edilen kadar kopya basmamaları. HP, yeni yazıcımdan 2000 kopya çıkardı. Sadece 300'üm var. Bu büyük bir fark. Makbuz kopyaları eklenmiş makbuzların eklenmesiyle, yerel bir matbaanın şirketimiz için el ilanlarımızı basması daha ucuzdu. Lazer kopyalar çok yüksek kaliteli, suya dayanıklı ve hoş, ancak yazıcının bakımı ve çalıştırması çok yüksek bir maliyet.

Bu nedenle, seçtiğiniz yazıcı ya da bilgisayar, ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olun. Evden çalışan insanlar daha hızlı internet servisine, daha iyi bir bilgisayara ve yüksek çözünürlüklü bir yazıcıya yatırım yapmak isteyebilirler. Bilgisayarlar ve teknoloji birçok yaşamı iyileştirdi ve aynı zamanda evden birçok insana çalışma alternatifi sundu.
مصدر بواسطة Taylor Reuben