قاعدة البيانات

Bilinçli Girişimci – Bir Dime Maliyet Vermeyen En Büyük İş Varlığınız

"İş varlığı" kelimelerini duyduğunuzda ne düşünüyorsunuz? İşinizi, fiziksel mülklerinizi (bilgisayarlar, ekipman, envanter, vb.), Bankada sahip olduğunuz parayı, müşteri listenizi, abonelerinizin veritabanını, bir binada sahip olabileceğiniz eşitliği veya başka bir sayıyı düşünmeye başlayabilirsiniz. "maddi varlıklar. Ne kadar varlık düşünürseniz düşünün, hiçbiriniz en değerli varlığınız değildir.

En değerli varlığınız görünmezdir. Dokunabileceğin ya da hissedebileceğin bir şey değil, ne de bir yerlerde bir banka ekstresinde bir numara. Bilinçli bir girişimci olarak, sahip olduğunuz en büyük işletme varlığınız FAITH! Şimdi, beni yanlış anlamayın. Belirli bir dille ilgili olan hiçbir şeyden bahsetmiyorum. Bu, dinî inançla ilgili değildir.

Sözünü ettiğim inanç türü, İlahi Planınıza olan inancınız, kendinize olan inancınız, yerine getirme amacına olan inancınız, Evren inancınız sizin için en yüksek olanıdır. (tam tersi gibi göründüğünde bile), paranın nereden geleceğini bilmediğiniz zaman kendinize yatırım yapma inancınız ve KNOWS'in ne olduğu önemli değil, iyi olacaksınız.

Bunu anlıyorum. inanç tipik olarak iş varlıklarıyla ilgili bir konuşmada ortaya çıkmaz, ancak dün iş dünyasındaki bu varlığın gerekliliği hakkında bir çok akıl hocam meslektaşımla derin bir söyleşi yapmaktan dolayı kutsanmıştım. Aramamızı liste oluşturma stratejileri hakkında konuşarak harcamalıydık, ancak bir şekilde başarmak için neyin gerçekten gerekli olduğunu konuştuk. Özellikle, meslektaşlarımdan biri, işte bu noktaya nasıl ulaşabildiğimi sordu … şimdiye kadarki en büyük etkinliğimi (Özgürlük Formula Deneyimi) başlatma ve kitabımı en iyi satıcı statüsüne gönderme Amazon.com.

Ona cevabım "inanç" idi. Ve oradan sohbetimiz büyüdü ve bu varlık hakkında işinizin gerekli bir parçası olarak açıkça konuşmanın ne kadar önemli olduğunu anladım. Benim için inanç, HERŞEYİ hattan atmak, "arka kapılarınızdan" kurtulmak ve ruhunuzla rezonansa gelen fırsatlara EVET demeye istekli olmak. İnanılmaz filmde, Musa Davası, Michael Beckwith, "Tanrı vasıflıyı aramaz, arananı hak eder" dedi. Ve bu, inancın benim başarımda nasıl bir rol oynadığını düşündüğümde tam olarak kastediyorum. Çağrımı duydum ve YES'i “niteliklerim” olan deneyimlere anlattım.

Aynısı bilinçli bir girişimci için de geçerlidir. Bu yüzden, bir dahaki sefere ruhunuzla rezonansa girecek bir fırsat ortaya çıkıyor ve siz de EYLEM ALACAĞINIZ (eğer bana mantıksal bir nedeniniz olmadığında ne kadar korkunç davrandığını biliyorum) Sizi bir inanç sıçrayışına davet edin ve kendinize EVET söyleyin! İnançlı bu somut gösteri, Evren'e rahat bölgenizden çıkmak ve en büyük hayallerinizi gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yapmak konusunda CİDDİ olduğunuzu söylemenin en hızlı yoludur.