SEO

Bing Ads 2018 özetle ve önümüzdeki yıl arama pazarlamacıları için öngörü

2019’a inandığınızı ve Ocak ayının yarısına kadar yarıda olduğumuza inanabiliyor musunuz? PPC kampanyalarını yönetmek ve en son güncellemeleri takip etmekle meşgul olduğunuzda zaman uçuyor.

Bing'in 10. faaliyetine girdiğini biliyor muydunuz?

Başlatılan pazarlama ekibinde (ücretli aramaları yönetiyordum). 2009 yılında Bing'e geri döndüm ve 2014 yılına kadar yüzde 15 pazar payına ulaşmak zorunda kaldığımız cüretkar hedefi hatırlayabiliyoruz. Şimdi, hızlı bir şekilde on yıl ileri gidelim. Bing Ads, 2018’de ABD masaüstü arama pazarındaki yüzde 33,8’lik pazar payıyla ve yüzde 20’nin üzerinde birleşik masaüstü ve mobil pazar payıyla sona erdi. Aslında, Ekim 2018’de, Microsoft siteleri, ABD’deki tüm arama sorgularının yüzde 24,3’ünü ele aldı. Ve üstesinden gelmek için, Bing’in mobil ve masaüstündeki pazar payını yalnızca 17 Ocak’ta, Bing’in Yahoo, AOL ve Huffington Post, TechCrunch, Engadget gibi siteler içeren Verizon Media’nın özel arama sağlayıcısı olarak ilan edildiğini duyurmasıyla bekleniyor. , Tumblr ve daha fazlası.

Tamam, bu harika, ancak Bing Ads ile إعلان vermeyi daha kolay ve başarılı hale getirmek için ne gibi geliştirmeler yaptınız?

İstediğiniz için çok memnun oldum.

Bing Ads’ta yaptığımız her şey, iş sonuçlarınızı elde etmenize yardımcı olacak tek, çok önemli bir hedefi yerine getirmek zorunda. Bu, reklam platformumuzun daha kısa sürede daha iyi kampanyalar oluşturmanıza yardımcı olması, daha etkili bir kitle pazarlaması oluşturmak için yapay zekanın gücünden faydalanması ve sonuç olarak güçlü ve başarılı bir reklam oluşturma konusunda size yardımcı olması gerektiği anlamına geliyor.

Geçtiğimiz yıl, Bing Ads'te daha az efor, daha fazla veri ve daha iyi arama pazarlamacılığı çözümleri ile doğru sonuçları sunan bazı temel özellik gelişmelerini yayınladık. Genişletilmiş Metin Reklamlar gibi bu yıl yaptığımız özellik ve güncellemelerden bazıları, Bing Ads platformunun Google Ads’le aynı kalmasını sağladı, bu sayede kampanyaları içe aktarmayı ve güncellemeleri işlemden geçirmeyi kolaylaştırdınız. Piyasa İçi Kitleler ve LinkedIn Hedefleme gibi diğer özellikler, başka hiçbir platformda bulamadığınız yepyeni özellik sürümleriydi. Peki tam olarak kaç özellik veya güncelleme yaptık? Şuna bir göz atın:

 الرسومات الإعلان بنج

Bu yüzden daha fazla uzatmadan, en sevdiğim 2018 özellikleri ve Bing Reklamlarında gerçekleşen bazı sürümleri inceleyelim.

Bing Ads

Pazar içi İzleyiciler ile satın almaya hazır olan müşterilere hızlıca ulaşın

Yapay zekayı (AI) kullanarak, Bing Ads şimdi satınalma gösteren kitle segmentlerini tahmin edebilir ve belirleyebilir. 170'ten fazla Pazar İçi Kitle kategorisinde niyet sinyalleri. Bu yeni işlev zaten beta kullanıcılarının yüzde 28 daha yüksek bir tıklama oranı ve yüzde 48'e kadar daha yüksek dönüşüm oranları görmesine yardımcı oluyor.

LinkedIn profil bilgilerini kullanarak hedef kitleye daha fazla değer katın – Bing Ads’e özel.

Kullanıcıları LinkedIn profesyonel profillerine göre hedefleyerek doğru kitleleri bulmanıza ve reklam harcama hedeflerinizden geri dönüş elde etmenize yardımcı olur. Yalnızca Bing Ads'e özgü olan firmalar, şirketlerine, mesleklerine ve sektörlerine göre metin reklamlar, Dinamik Arama Reklamları ve alışveriş kampanyaları sunan müşteriler oluşturarak zaman kazanırlar. LinkedIn profili hedeflemesi, pazarlama hedeflerinize başka bir bilgi ve değer katmanı ekleyerek ideal hedef kitlenizi belirlemenizi ve buna bağlamayı kolaylaştırıyor.

Bing Ads Scripts ile görevlerinizi otomatikleştirin.

Tüm otomasyon meraklılarım için Bing Ads Scriptlerinin sonunda burada olduğu bir AMEN alabilir miyim? Bing Ads Scriptleri, kullanıcıların, kampanyaları yönetirken gerekli olan ve aynı zamanda biraz zaman kaybettikleri, tekrarlayan ve ortak çok adımlı görevleri gerçekleştirmek için harcadıkları zamanı azaltmalarına yardımcı olur. Komut Dosyaları, Bing Ads tarayıcı tabanlı komut düzenleyicisinde basit JavaScript kullanarak kullanıcıların kampanyalara erişmelerini ve yönetmelerini sağlayan yeni bir beta özelliktir. Başka bir deyişle, Bing platformuna yapılan bu yeni güncelleme, kullanıcıların pahalı teknik geliştiricilere güvenmeden zamandan ve enerjiden tasarruf etmelerine yardımcı olacak.

Herhangi bir Google Merchant Center ürün teklifini Bing Merchant Center [19659002] Google Merchant Center’da ürün reklamlarınız varsa, bu Bing Ads aracı, onları kolayca Bing Merchant Center'ınıza aktarmanıza yardımcı olur. Bu güncellenmiş özellik, tüm kullanıcılarımızın Google Reklamları ve Bing Reklamları için iki ayrı yayın dosyası tutarak daha az zaman harcayacaklarına yardımcı olacaktır. Her iki ticaret merkezini de senkronize ederek, tüm ürün tekliflerini her iki platformda da taze ve güncel tutabilirsiniz.

Güncellemelerimiz artıyor

Bing Ads'te sürekli evrim geçiriyoruz. ve iyileştirme, her zaman biraz daha iyiye gitmeye çalışırken ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için biraz daha fazlasını yapmaya çalışıyorum. Bu bağlamda, kampanyalarınızı Google Reklamlarından Bing Ads'e aktarmak için kullanılan sistem olan Google Import için size yeni güncellemeler ve özellikler getirme çabalarımızı yineledik. En son ve en güncel güncellemeler şunlardır:

  • On bin kampanya, bir milyon Reklam Grubu, beş milyon anahtar kelime, dört milyon reklam gibi Google Reklamlarından daha fazla öğe getirme yeteneği.
  • yaş ve cinsiyet hedeflemesi ve negatif anahtar kelime listeleri gibi Bing Ads'e yepyeni öğeleri içe aktarın.
  • Artık kullanıcıların eklemek, güncellemek veya silinmek istedikleri belirli öğeleri seçmelerine olanak tanıyan Gelişmiş İçe Aktarma Seçenekleri sunuyoruz.
  • Google İçe Aktarma’da, reklam uzantıları, hedefleme ayarları, durum güncellemeleri ve daha fazlası gibi senkronizasyonunuzun bir parçası olarak ekleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz tüm diğer öğeleri görmek için Gelişmiş Seçenekleri Göster’i tıklayın.

reklamcılık çabalarını birleştirmek ve ciddi sonuçlar veren çok yönlü bir kampanya oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Çoklu Dil Hedefleme güncellemeler

Geçmişte, Bing Ads yalnızca dil hedeflemeyi destekledi reklam gro seviyesini yükselterek Google Reklam kampanyaları ile Bing Ads arasındaki yapı farklılığına neden olabilir. Ancak, Çoklu Dil Hedeflemeyle kullanıcılar, birden çok Bing Ad destek dilinden müşterileri kampanya düzeyinde hedeflemek için seçerek küresel erişimlerini genişletebilir. Bu bir vahiy!

2018, Bing için büyük bir yıl oldu ve 2019, her biri akılda tutularak geliştirilen, reklamveren tabanımızın akıllı kitleleri kullanarak kampanyalarını verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için, daha da fazla yeni özellik ve ürün geliştirme aşamasını oluşturuyor pazarlama ve güçlü reklam kreasyonları.

Görüşleriniz 2018'de Bing Ads'i yeniden şekillendirdi

Bing, Müşterilerimizi dinleyebilecek ve en önemli sorunları çözebilecek olan UserVoice özelliği öneri forumu aracılığıyla sana. Her kullanıcının deneyimini şekillendirmek ve geliştirmek için müşteri geri bildirimlerini dinliyor ve kullanıyoruz. 2018’deki müşteri geri bildirimlerine dayanarak, biz inşa ettik:

  • Bing Ads'te rakiplerinizi anlamak için daha iyi araçlar
  • Yeni otomatik teklif seçenekleri
  • Birden çok dili hedefleyen kampanyalar için daha iyi destek
  • Alışverişinizin yerleşimi için yeni görüşler Reklamlar
  • Alışveriş Kampanyaları için gizli hacimli fırsatların daha kolay keşfedilmesi0
  • Bütçelerinizi ve faturalandırmanızı yönetmek için zaman kazandıran yöntemler

Odaklanmış araştırma ve geliştirme girişimlerimizin birçoğunu Bing Ads Feature Öneri Forumu aracılığıyla sağlanan geri bildirimlere dayandırıyoruz . Yeni bir özellik önermek, mevcut bir özellikte iyileştirmeler yapmak veya hatta başkalarının sunduğu fikirlere oy vermek için bu alanı kullanın.

Geri bildirimi 2019 boyunca ve gelecek yıllarda da saklayın. Kişisel olarak beni San Jose'deki SMX West'te bulun ve düşüncelerinizi ve önerilerinizi paylaşın. Onları duymayı ve pazarlama ve mühendislik ekiplerimizle paylaşmayı çok isterim. Düşünceleriniz, önerileriniz ve fikirleriniz Bing Ads'te hepimiz için gerçekten paha biçilmezdir.


Bu makalede dile getirilen görüşler, misafir yazarın görüşleridir ve mutlaka Arama Motoru Arazi'si değildir. Personel yazarları burada listelenmiştir.


نبذة عن الكاتب

Christi Olson, Seattle, Washington’da Microsoft’ta bir Arama Evangelistidir. On yıldan fazla bir süredir Christi, SEM'in öğrencisi ve uygulayıcısı olmuştur. Microsoft’taki Bing Ads ekibine katılmadan önce Christi, hem kurum içi hem de Point It, Expedia, Harry & David ve Microsoft’taki ajanslarda (MSN, Bing, Windows) pazarlama alanında çalıştı. Arama ve dijital pazarlama hakkında meraklı görünmüyorsa, kocasıyla ACUO crossfit'te bulunabilir ve PacificNW'de yarışlar düzenleyerek, bira üretip mükemmel birayı bulmaya çalışırken ve iki schnauz ve puguyla bir sürü yürüyüşe çıkar. 19659050]