SEO

Bing Ads, akreditasyon için ödüller kazanma şansı, yeni hesaplar ve daha fazlasını sunar.

Bing Ads, ajansları yeni yılın başında katılımlarını artırmaya teşvik etmek için bir çekiliş başlattı.

Nitelikler nelerdir? 2 Ocak’tan itibaren, ajanslar, her bir Bing Ads Accredited Professional (BAAP) sertifikasıyla Bing Ads'in çekilişlerinde bir giriş, Bing Ads acentesi hesaplarına eklenen yeni hesaplar için on giriş ve Bing’e kaydolmak için beş giriş yapabilir. Ortak Programı.

Nasıl girersiniz? Başlamak için buradaki kayıt sayfasını ziyaret edin. Bu aynı zamanda resmi kuralları bulacağın yer. Ajansınız zaten Bing Partner Programındaysa, beş girişinizi almak için kayıt formunu doldurun. BAAP’niz veya Bing Ads Academy’de bir hesabınız varsa, bilgilerinizin güncel olduğundan emin olmak için kontrol panelinize giriş yapın.

Neden umursayayım? BAAP sınavına girmeyi düşünüyorsanız veya acenteniz Bing Ortaklığı Programına kaydolmayı düşünüyorsa, çekiliş çekilişlerinde ödüller sizin için gerekli olan teşvik olabilir. Kazananlar, acentenizin konumuna bağlı olarak Mayıs ayında Microsoft’un Redmond, WA’daki karargahında veya Bing Day Dublin’de düzenlenen Bing Partner Summit’e bir gezi kazanacaklar. Diğerleri bir Xbox One veya hediye kartı atar. Tüm ödüller Mart ayında verilecek. İşte tam liste:

  • Büyük Ödül: Kazanan ajansın iki kişisini Mayıs 2019’da Microsoft’un merkezindeki Bing Partner Zirvesi’ne (Sadece Kuzey Amerika’da bulunan bir ajansa verilir) kazananlara iki kişi için yolculuk.
  • Büyük Ödül Nisan 2019’da kazanan Day’in Bing Day Dublin’e iki kişisi. (yalnızca EMEA merkezli bir ajansa verilir).
  • Birincilik Ödülleri: Xbox One (her ajans için bir ajans, Kuzey Amerika, EMEA ve APAC’daki iki ajansa verildi. )
  • İkincilik Ödülü: 250 $ Amazon hediye kartı (tüm bölgelere rastgele çizilmiş 5 kişiye verilir).
  • Erken Kuş Ödülleri: 5 $ Kahve hediye kartı (tüm bölgelere girdi gönderen ilk 50 kişiye verilir)

BAAP sınavına yönelik eğitim kursları Bing Ads Academy tarafından ücretsiz. Yetkilendirildikten sonra, Yetkilendirilmiş Profesyonel rozetini kullanabilir ve üye rehberine dahil olabilirsiniz. Bing Partner Programı, üyelerine eğitim, teknik ve pazarlama kaynakları sunan bir sadakat programıdır. Üç katman – Elite, Select ve Partner – yıllık harcama, katılım düzeyleri ve büyüklüğüne dayanmaktadır. İş Ortağı Programı 2019 ile bir mali yıl döngüsüne taşındı.


نبذة عن الكاتب

Ginny Marvin, tüm yayınlarımızda günlük yayıncılık faaliyetlerini yöneten Üçüncü Kapı Medyası Genel Yayın Yönetmenidir. Ginny, Search Engine Land, Marketing Land ve MarTech Today için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntüleme ve yeniden hedefleme dahil olmak üzere ücretli çevrimiçi pazarlama konuları hakkında yazıyor. 15 yıldan fazla pazarlama tecrübesiyle hem kurum içi hem de ajans yönetimi görevlerinde bulundu. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.