SEO

Bing Ads artık 3. başlık, metin reklamlarda 2. açıklama özelliğini destekliyor

Bing Ads, metin reklamlarında üçüncü bir başlık ve ikinci açıklama satırı için destek ekledi.

Çoğu Perşembe günü, birkaç kişi Bing Ads'in Google'ın verdiği hamleyi takiben üçüncü bir başlık ve ikinci açıklama (إعلان metni) desteklediğini fark etti. Düzenli genişletilmiş metin reklamlar, duyarlı arama reklamlarıyla aynı sayıda karakter barındırıyor.

Neden dikkat etmelisiniz

Google, Ağustos ayında genişletilmiş metin reklamlar için isteğe bağlı üçüncü başlık ve ikinci açıklama satırını ekledi. Şimdi, tatil çılgınlığının sadece bir kafası olan reklamverenler, aynı reklamları Bing Ads'e aktarabilir veya yeni reklamlar oluşturabilir.

Etkileyici olarak, Bing Ads Editor'ün en son sürümü zaten ek başlığı ve metni desteklemektedir.

Rekabet mevsimi, bu yeni uzun reklamları ustaca uygulayanlar, rekabete ayak uydurabilirler. Yine de, icra ettiğinizde kasıtlı olmalısınız ve bir strateji olmadan reklamlarınıza yalnızca daha fazla karakter eklemeniz gerekmez.

Değişiklik hakkında daha fazla bilgi

  • Bu formatta, her başlık 30 karakterden uzun olabilir (yukarı). 25) ve açıklamaların her biri 90 karakter uzunluğunda olabilir (80'den fazla).
  • Reklam metni, başlıkları ve açıklamaları yazdığınız sırada görünür.
  • Bu uzun reklamlar için yeni bir isim yoktur. Standart metin reklamlardan büyük bir değişim olan genişletilmiş metin reklamlar.
  • Karooya.com bunu ilk fark eden kişi olarak görünüyor. Steven Johns Avinash Murthy Shashikant Kore و Glen Eckett bizi bu güncellemeden haberdar etti.

Yazar

Ginny Marvin, tüm yayınlarımız arasında günlük editörlük operasyonlarını yöneten Üçüncü Kapı Medya'nın Genel Yayın Yönetmeni. Ginny, Arama Motoru Arazi, Pazarlama Alanı ve MarTech Today için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile hem kurum içi hem de ajans yönetimi pozisyonlarında görev almıştır. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.