SEO

Bing Ads Editör artık pazardaki kitleleri destekliyor

Bing Ads reklamverenleri artık Bing Ads Editor'da pazardaki kitleleri yönetebiliyor.

Şu anda yalnızca ABD’de kullanılabilen pazardaki kitleler, belirli bir satın alma işlemini gerçekleştirdiği kabul edilen kişilerden oluşuyor. ürün veya hizmet kategorisi. Bing Ads’in algoritmaları, Bing, MSN ve diğer Microsoft özelliklerinden gelen satın alma niyet sinyallerini hesaba katmaktadır.

Toplu olarak pozitif ve negatif çağrışımlar. Bing Ads Editor'da, birden çok إعلان grubunda pazardaki kitle iş ortaklarını ve negatif ilişkilendirmeleri oluşturabilir, değiştirebilir ve silebilirsiniz. Yukarıdaki ekran görüntüsü örneğinde, reklamveren, "Araç Sesi" pazarındaki kitle segmentini iki reklam grubuyla ilişkilendirmiştir.

Bir veya daha fazla reklam grubuna negatif bir pazarda kitle ilişkisi eklemek için, "Negatif Kitleler" i tıklayın. “Kitleler” in altındaki sol gezinti menüsü.

En iyi uygulamalar. Bing Ads, pazardaki kitleleri kullanırken çeşitli en iyi uygulamaları önerir. Pazardaki kitleleri, en yüksek performansa sahip reklam gruplarına yalnızca yüzde 20'lik bir teklif ayarlamasıyla teklif olarak sunmayı ve değişiklik yapmadan önce iki hafta boyunca performansı izlemeyi önerir. Bu, mevcut hedeflerinize ulaşırken hedef kitlenizle ilgili veri toplamanızı sağlar.

نبذة عن الكاتب

Ginny Marvin, tüm yayınlar boyunca günlük yayınlama işlemlerine ve ücretli medyanın denetlenmesine yardımcı olan Üçüncü Kapı Medyası Yardımcı Editörü'dir. kapsama. Ginny Marvin, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesiyle, Ginny hem kurum içi hem de ajans yönetim pozisyonlarını tutmuştur. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.