SEO

Bing Ads’in AI-powered Performans Trendleri artık dünya çapında mevcut

Bing Ads Pazartesi günü, Performans Analizlerinin genel kullanılabilirliğini, yerel analizlerini ve إعلان performansındaki anormallikleri ve değişiklikleri tespit etmek için tavsiye aracı olduğunu açıkladı.

Neden dikkatli olmalısınız

Makine öğrenmesini kullanarak, araç hesap performans verilerinizi analiz ediyor. ve performansınızdaki önemli veya beklenmedik değişiklikleri tespit etmek için rakiplerinizinki.

Bing Ads, bir ampul simgesiyle gösterilen ve reklamverenlerin neler olduğu ve önerilen eylemlerin neler yapabileceği hakkında ayrıntılı bilgi içeren bir performans bilgisi görüntüler. Açılır pencereden, kampanya yöneticileri daha fazla ayrıntıya erişebilir, hesapta yapılan ve içgörü tetiklenmesine neden olan değişikliklere yol açan değişiklikleri inceleyerek,

Bing | Popup kartı, haftalık tıklama performansı grafiğine sahip

Bing Ad’ın aracı, hesap düzeyinde günlük performans hakkında ve tıklama ve gösterim ölçümleri hakkında fikir veriyor. Mevcut olduğunda, içgörüler UI'deki performans çizelgelerinde görünecektir.

Haberler hakkında daha fazla bilgi

  • Bir değişiklik göründüğünde, tipik performans özelliklerini anlamak için kampanyalarınıza makine öğrenimi uygulamaya başladık. sıra dışı olarak, neden ani yükseliş ya da dalmanın meydana geldiğine dair kök neden analizimizi görmek için tıklayabileceğiniz bir performans bilgisi bildirimi göreceksiniz. ”Bing Ads mühendisliği, Bing Ads özelliğini kullanıma sunmaya başladığında Dare Obasanjo’ya liderlik etti.
  • Kullanıcılar, “Dismiss” i tıklayarak istedikleri zaman içgörüleri kaldırabilirler.
  • Kullanıcılar, “19659011] The Yazar Hakkında

    Robin Kurzer, kariyerine Milford'da günlük gazete muhabiri olarak başladı. , Connecticut. Daha sonra Chicago’daki reklam ve pazarlama dünyasına Tribal DDB ve Razorfish gibi ajanslarda damgasını vurdu ve birçok büyük marka için ödüllü çalışmalar yarattı. Son yedi yıldır, çeşitli iş sektörlerinde serbest yazar ve iletişim uzmanı olarak çalıştı.