SEO

Bing seçim bilgilerini ekler, görüntülü aramaları yeniden yapar, NFL cevapları ve günün sözcüğü sağlar

Bing, bazı yeni özellikleri duyurdu ve Salı günü arama motorunda mevcut özellikleri vurguladı. Özellikle Bing, seçimiyle ilgili bazı arama sonuçlarını, görüntülü arama için yeni bir yenilenmiş tasarım, genişletilmiş NFL cevapları ve “günün sözcüğü” özelliğini gösterdi.

Bing seçim bilgileri. Bing, çok bakış açılı yanıtlarını ve sizin için önemli olan farklı oylama girişimleri hakkındaki farklı görüşleri anlamada nasıl yararlı olabileceğini belirtmiştir. Bu nedenle, Bing'de belirli bir inisiyatif için arama yaparsanız, Bing size iki farklı perspektif gösterebilir.

İşte göründüğü gibi:

Bing ayrıca ABD Senatosu ve Ev yarışlarında bir gerileyici olarak size verir. yarışmalar, her eyalette devlet evi ve Senato yarışları gibi. ABD Senatosu adaylarının profillerini ve çeşitli kilit konularda görevlerini alırsınız. Bing ayrıca, 6 Kasım'da, en son seçim gelişmeleriyle güncel kalmanızı sağlamak için Associated Press'in canlı sonuçlarını yayınlayacak.

Bing’in güncellenmiş görsel arama arayüzü. Bing, yeniden tasarımın “tıklattığınız görüntüler hakkındaki yeni ve alakalı bilgileri vurgulamayı kolaylaştırdığını” söyledi. Gıda resimleri, Bing, o resimle ilişkili tarifleri otomatik olarak bulur, ancak kıyafetler veya kostümler için arama yaparsanız Bing, size alakalı ürün sayfalarını gösterecektir. Aradığınız ürünü satın alabilirsiniz.

Bing ayrıca, nesne algılama özelliklerinin, görüntünün belirli kısımlarına daha kolay yakınlaştırmanıza yardımcı olabileceğini hatırlatır.

Bing NFL sonuçları istatistikleri, programları, bilgileri görüntülemek, sakatlık raporlarını, haberleri ve hatta bir süredir sahip oldukları tahminleri bile gösterin.

Günün Sözü gün için yeni bir kelime kazandıran yeni bir özellik. . Günün özelliği, kelimenin anlamını, telaffuzunu, anlamını ve bağlamdaki kelimeyi gösterir ve günün eski sözcüklerini de görebilirsiniz.


نبذة عن الكاتب

Barry Schwartz, Arama Motoru Aracının Haber Editör'ü ve RustyBrick'in sahibi. , NY tabanlı bir web danışmanlık firması. Ayrıca SEM konularında popüler bir arama blogu olan Arama Motoru Yuvarlak Masa programını da çalıştırıyor.