التسويق الرقمي

Bir ClickBank Affiliate Yardımcı Olabilirsiniz Tek Önemli İpucu Para Kazanmak $ 13,950 Bir Gün Kadar

Bir ClickBank Affiliate Olarak Para Kazanın

Birçok kişi bir ClickBank üyesi olarak para kazanmaya çalışıyor. Bununla birlikte, ClickBank'a veya başka bir internet pazarlama programına yeni olmak, birçok insanın öğrendiği kadar çok sinir bozucu olabilir. Eğer bir yeniyseniz ve ClickBank'ı daha önce denediyseniz, yeni bir üye olmanın oldukça sinir bozucu olabileceğini biliyordunuz. Niye ya? ClickBank'ın şartlar ve koşullarını yerine getirmek için yeterli ilk satış yapmadığı zaman ClickBank iştirak komisyonunu devralır.

Bunun üstesinden nasıl geleceğinizi öğrenin ve 153,90 $ veya 1,39,00 $ veya hatta Günde 13.950 dolar. Ne kadar yapmak istersin – her şey sana bağlı.

Nasıl Bir Tıknaz ClickBank Affiliate Olabilirsin?

ClickBank’ın Temmuz 2010’dan itibaren yaklaşık 2,8 milyon bağlı şirketi var. aktif mi Peki 2.6 artı milyon bağlı şirkete ne oldu? Eğer 90 gün sonra ClickBank'ta aktif değilseniz, o zaman bir “ClickBank” iştiraki olarak kabul edilirsiniz. Bazı satışlar yapmış olabilirsiniz, yine de ClickBank tarafından bir ClickBank Affiliate olarak sınıflandırılmış olabilirsiniz ve şartlarını yerine getirmediyseniz ClickBank tarafından ödenmeyecektir.

Tıklayın ClickBank Tıkanmış Tıkanmış Bağlı Ortaklar?

Cevabınız NO. ClickBank'a online para kazanma çabanızda bir ClickBank Affiliate'a katıldığınızda, kendi şart ve koşullarını kabul ettiniz. Şartlarından biri, CDR'de belirtilen koşulları karşılayan satış yapabilmeniz için Müşteri Dağıtım Gereksinimlerini (CDR) karşılamanız gerektiğidir. Muhtemelen şimdiye kadar anlayacağınız gibi, Temmuz 2010'dan itibaren ClickBank'ın CDR gerekliliklerini karşılamayan 2.6 artı ClickBank iştirakı var! Sistemi nasıl yeneceğimi ve aynı zamanda kendim için çok para kazanacağımı öğrenene kadar onlardan biriydim.

ClickBank ile 153,90 $ Veya $ 1539.00.00 Bir Gün Nasıl Yapabilirsiniz? [19659002] Online para kazanmak için ilk girişimde ClickBank'tan kazandığım paralarımı geri almaktaki sıkıntılarımda, benim için çalışan bir sistemi bulana kadar her yere baktım. Şimdi sizinle paylaştığım sistem bu.

Başarılı olabilmek için sistemin basit olması ve bu sistemin çok basit olması gerekiyor. Hesaplarını uykudan uzak tutmak için diğer ClickBank iştiraklerine çok kolay küçük $ 3 eProduct (tüm ClickBank ürünleri eProducts) satışından oluşur. Ayrıca çevrimiçi para kazanmak isteyen diğer internet pazarlamacılarına da satılabilir. Bu ürünü bir kez satın aldıklarında, otomatik olarak o ürünün bir ClickBank üyesi olurlar ve aynı komisyonu bundan yapabilirler.

Bu Hedefle Para Kazanmak İçin Formül Nedir?

Peki günde $ 153,90 kazanıyorsunuz, günde 3 $ eProduct satış yapıp günde 15.390.00 dolar mı istiyorsunuz? Peki bu kolay. Ben bulduğum ClickBank iştiraklerinin çoğu 3 $ paketiyle ilgilenmiyordu (bu arada "gümüş paket" idi). Sonuçta hepimiz internete para kazanmak için para kazanmadık, değil mi? Bu nedenle, bir kerelik 27 $ maliyeti olan "altın paket" i seçtiler. Her iki paket için de% 57 komisyon alırsınız. Bu nedenle altın paket için 15.39 dolar kazanıyorsunuz. Bir günde 10 "altın paket" satarsanız, 15,39 $ * 10 = 153,90 $ kazanırsınız. Sadece günde satılan sayı ile çarpın ve bu sizin geliriniz!