التسويق الرقمي

Bir e-Ticaret Başlangıç ​​için Planlama? WooCommerce seç

Kendi e-ticaret girişiminizi başlatmayı mı düşünüyorsunuz? Peki, bu durumda, önce bir web sitesi oluşturmanız gerekecek. Bir işe başlamak, farklı segmentlere büyük bir yatırım yapmayı ve tüm e-ticaret sitelerinin inşasını şüphesiz en önemli parçası haline getirmektedir.

Dünya çapında geliştiricilere ve pazar analistlerine göre, WooCommerce, başlangıçtaki işletmeler için e-ticaret sitelerinin tasarlanması için mükemmel bir seçimdir. Niye ya? Eh, bilmek için okumaya devam.

→ WooCommerce Ücretsiz

Evet! Doğru okuyorsun. Bu inanılmaz e-ticaret geliştirme platformunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kaliteden mi endişe ediyorsun? Bunu yapmaya gerek yok. Açık kaynak kodlu bir platform olmasına rağmen, yalnızca çevrimiçi mağazanızın işlevlerini geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda başlangıçtaki işletmelere uygun hale getirecek daha esnek hale getirecek olan kapsamlı ve kutu dışı özellikler sunacak.

→ Geniş Özelleştirme seçenekleri

Bir e-Ticaret işletmesinde, mağazanın özelleştirilmesi çok önemlidir. Çevrimiçi mağazanızı istediğiniz gibi sunmanıza yardımcı olabilir. Uygun özelleştirme, mağazanızı benzersiz kılar ve pazardaki rakiplerden sıyrılmanıza yardımcı olur.

Çoklu temalar ücretsiz olarak kullanılabilir. İşletmenizin türüne en uygun olan bu seçeneklerden herhangi birini seçebilirsiniz. Daha ilginç olarak, seçtiğiniz temaya bağlı olarak, renk stili, CSS stilleri ve mağaza özellikleriyle ilgili deneylerde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

→ Samimi Arkadaşlık

WordPress platformu, son derece kabul gören web sitelerinin neredeyse% 51'inin WordPress tarafından oluşturulduğu için oldukça popüler. WooCommerce, bir WordPress eklentisidir ve geliştiricilerin çoğu, WordPress'in sunduğu çeşitli işlevler ve özellikler ile çok iyi bir şekilde öğrenilmiştir.

Şimdi, WooCommerce ile çalışmak, zaten çalışma ortamına aşina oldukları için onlar için çok daha kolay hale gelmektedir. Tanıdık bir arayüz üzerinde çalışmak, büyük komplikasyonları engellemenin yanı sıra zamandan tasarruf etmenize ve en iyi yaratıcılığı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

→ Esneklik

Bu e-ticaret alanında ve web sitelerinde yeni olduğunuzda, derin bir teknik bilgiye sahip olmak günah değil! Bu platform ile ilgili ilginç gerçek, yarışta kendinizi kaybetmenize izin vermeyecek olmasıdır. Ürünlerinizi kolayca kategorilere ayırabilir, bağımsız nitelikler ekleyebilir, istediğiniz satış fiyatlarını ve daha fazlasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, WooCommerce tarafından üretilen mağazalar sanal, fiziksel, indirilebilir ve harici veya bağlı ürünler dahil her türlü ürünü satabilirler. Bu en büyük esneklik, bu platformun girişimlerle çok popüler olmasının temel nedenlerinden biridir.

→ Kolay Analiz

Doğru ve hassas mağaza analizi, işletme sahiplerinin, mağazanın nasıl performans gösterdiği gibi işletmenin yönünü anlamalarına yardımcı oluyor. Toplam siparişler ve satışlar, iş grafikleri, tarihe göre satışlar, müşterilerin bireysel istatistikleri, vb. Gibi istatistiksel rakamlar, mağaza sahiplerinin işletmenin beklenen bir performans gösterip göstermediğini anlamasına yardımcı olacaktır. Bu şekilde, üretkenliği artırmak için bir sonraki stratejilerinizi ayarlayabilirsiniz.

WooCommerce platformunu tercih ederseniz, size çok önemli gelecek büyüme için bir oda verecektir. Bir başlangıç ​​olarak başladığınızı ve şimdi işletmenizin genişlediğini varsayalım. Bu platformda gerekli değişiklikleri yapmak son derece kolay olacaktır. Ek olarak, mevcut eklentilerin geniş yelpazesi onun muazzam popülaritesinin ardındaki bir başka nedendir.

Eğer iş sitenize henüz profesyonel bir görünüm kazandıracak bir platform arıyorsanız, evet, bu en iyisi senin için seçenek!