التسويق الرقمي

Bir İnternet Pazarlama İşletmesini Doğru Şekilde Başlatma

Kendi İnternet Pazarlama işinizi yürütmek, dünyada para kazanmanın en iyi yoludur. Kendi saatlerini ayarla. Dünyanın hemen her yerinden çalışabilirsiniz. Tüm çabalarınız, büyük bir şirketten ziyade işinize ve başarınıza doğru ilerliyor. Kendi maaşınızı yazıyorsunuz. Ve başlangıç ​​maliyetlerinin çok düşük olduğu (genellikle aylık bir web sitesi ücretinin maliyeti kadar düşük) ya da bilgi engelinin çok küçük olduğu herhangi bir işletme bilmiyorum (diğer esnaflarda YEARS alabilir Temelleri öğrenmek için).

“Sorun” (ve sadece bir çok insanı caydırdığı için bir problem olduğunu söylüyorum) işinizi bir iş gibi ele almanız gerektiğidir. Herkes burada birkaç dolar ve online yapabilir. Ancak, günlük işinizden ayrılmanıza ve daha büyük bir ev satın almanıza olanak tanıyan binlerce dolarlık bir başarı elde etmek için, bazı işlerinizi üst üste koymanız gerekecektir.

Ne hakkında konuştuğumu göstermek için, normal bir işe bakalım: belirli bir saat için işe gidip o saatler için belli bir miktar ödeme alırsınız. Eğer maaş alırsanız, ne kadar çalışıyor olursanız olun ayda veya yılda belirli bir miktar alırsınız. Umarım iyi bir iş çıkarırsan bir zam alırsın. Her iki durumda da, belirli bir zaman dilimi içinde belirli bir tutarı garantilemeniz garanti edilir.

Bir İnternet pazarlama işletmesiyle (herhangi bir işte olduğu gibi) bazı şeyleri önceden yapmak zorundasınız: Bir web sitesi ve birkaç başka araç oluşturmanız gerekir, sitenizi veya hizmetinizi tanıtmanız gerekir, vb. kar görmeden önce biraz zaman. Bir İnternet pazarlama işinin gitmesinin nedeni, (eğer bir şeyi doğru bir şekilde yapıyorsanız) karı gördüğünüzde, daha fazlasını göreceksiniz. Ve her şey yarı otomatik (sipariş alma, genellikle malların teslim edilmesi, vb.) Olduğundan, işiniz bir saatlik mesai süresinden daha uzun sürecek bir LOT gerektirir.

Aslında bir ağaç yetiştirmek gibi bir şey. Bir ağaç yetiştirmek için yapmanız gerekenler:

– Büyümek istediğiniz ağaca nasıl bakılacağını öğrenin.

– Bazı tohumlar veya fidan için biraz para kazanın.

– Tohumlarınızı veya fidanınızı dikmek için iyi bir yer bulun. Verimli bir zeminin ve daha büyük ağaçların gölgeliğinden emin olun.

– Ağaçlarınız büyüdükçe dikkat edin. Sulayın ve besleyin.

– SONRA, daha büyük olduğu zaman, meyveyi hasat edin.

– Ağaçta küçük bakımlar yapın, meyveleri hasat edin, yeni ağaçlar dikin.

Bir İnternet pazarlama işletmesiyle aynı süreç. Fidan / tohumunuz iş planınızdır. ve bir web sitesi, bir posta listesi, vb. gibi temel araçlarınız. İyi bir nokta için avlanma pazar araştırmanızdır. Gübre ve su promosyon yöntemlerinizdir. Ve tıpkı bir ağaç gibi, bir kere açılıp koştuğunda çok daha az dikkat gerektiriyor.

Sizi bunlardan vazgeçirmek için söylemiyorum. Sadece gecenin kârının nadir olduğunu anlamanızı istiyorum ve bunlara güvenemezsiniz ya da hayal kırıklığına uğramış olursunuz. Gecelik karlar bile planlama gerektirir. Ancak, bazı temel kurulum çalışmalarını yapmaya ve odaklanma ve eyleme geçme isteğiniz varsa, saatlik veya ücretli bir işi hayal edebileceğinizden daha fazla para göreceksiniz. Ayrıca, istediğiniz zaman uyumak da güzeldir.

Her şeyi gerçekleştirmenin üç sihirli adımı:

– Birinci Adım: İnternet pazarlama işinin nasıl çalıştığını öğrenin.

– İkinci Adım: İşletmeniz için sağlam pazar araştırmasına dayalı bir plan yapın.

– Üçüncü Adım: Planla birlikte takip edin, her seferinde bir adım.

Sadece şunu hatırlayın: zihinsel odaklanmanızı "şu an paradan", "uzun vadeli, giderek genişleyen karlar" olarak değiştirin. İnternet pazarlama işinizi başarılı olmak için bir işletme gibi değerlendirmelisiniz. Ve unutma, her seferinde bir adım at.