SEO

لتحديد منصة التشغيل الآلي والتسويق

Her boyuttaki pazarlama organizasyonu, birden fazla dijital pazarlama kanalından gelen veriler ve artan sayıda tüketici cihazıyla dolup taşmaktadır. Zorlu pazar dinamikleri ve artan yatırım getirisi baskısı ile karşı karşıya kalan daha fazla B2B pazarlamacı, karmaşık, çok dokunuşlu alıcı ekosistemlerini yönetmek için pazarlama otomasyonu platformları kullanıyor.

Pazarlama Otomasyonu Platformları: Bir Pazarlamacı Rehberi ”karar verme sürecinde size yardımcı olacaktır.

48 sayfalık rapor, pazarlama otomasyonu araçları için pazarın karşılaştığı en yeni trendleri, fırsatları ve zorlukları gözden geçirir. Önde gelen üreticilerin profillerini, fiyat listelerini, yetenek karşılaştırmalarını ve değerlendirme ve satın alma için önerilen adımları içerir.

Kopyanızı indirmek için Dijital Pazarlama Deposunu ziyaret edin.


نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital için kaynak merkezidir pazarlama stratejileri ve taktikleri. Reklamcılıktan analitik, SEO ve PPC kampanya yönetimi araçlarına, sosyal medya yönetim yazılımına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve daha pek çok şey için dijital pazarlama konularında ev sahipliği yapan beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları yer alıyor. İnternet pazarlaması hakkında. Dijital Pazarlama Deposu, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi yayıncısı ve Arama Dizileri Arama Pazarlama Fuarı ve MarTech konferans dizisinin yapımcısı olan Üçüncü Kapı Medya'nın bir bölümüdür. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.