SEO

Bir SEO Şirketi İle Çalışırken Öneri Önerileri

Yarım on yılı aşkın bir süredir SEO projelerini uygulama konusundaki deneyimlerime dayanarak, web sitelerini optimize etmek için herhangi bir SEO uzmanı veya SEO firmasıyla çalışan bir müşterinin önerileri ile ilgilenen bir blog girişi yayınlıyorum.

SEO profesyoneline tamamen inanıyorum:

SEO profesyonellerini veya SEO Şirketlerini tamamladıktan sonra, yeteneklerine güvenin. Ayrıca bilgi ve tecrübelerine güvenmeniz gerekir. Metodolojileri üzerinde çalışmaya ve metodolojisi ve yaklaşımı hakkında temel bilgilerin öğrenilmesine kendinizi şımartmak için onlara elden izin verin. Web siteniz için hazırladıkları taslakları onlarla ayrıntılı olarak tartışabilirsiniz. Bu, SEO uzmanınıza güveninizi kazandıracak ve SEO uzmanınızla birlikte bir konfor seviyesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

o SEO projeniz hakkında makul / gerçekçi beklentileriniz var:
SEO, tecrübelerinden ve geçmiş geçmiş sicillerinden etkilenmeyen mucizeler üretemez. Özellikle site yeni ise, SEO çalışmaları nedeniyle trafiği görmeyi aylar sürebilir. Bu nedenle, web sitenizi SEO çalışmalarının bir ay içinde ilk 10 arama sonuçlarında görünmesini beklemek sizin için oldukça adil değil. İyi bir SEO profesyonelinin SEO işi için herhangi bir sonuç garanti etmemesinin nedeni budur.

Sonuçlara sabırlı olun ve gerçekçi olun: SEO, bir zincirleme reaksiyonu tetikleyebilecek bir sigorta kablosu değildir ve siteniz zamanla büyük trafikle bombardımana tutulacaktır. SEO'yu sabırlı olmalısın. SEO'yu bilimsel bir yaklaşım olarak uygulamak zaman alır ve her biri kapsamlı analiz gerektiren bir dizi adım atıldıktan sonra uygulanabilir. Bir SEO profesyonelinin uyguladığı yaklaşım, dizine eklenmek için zaman alabilir ve sıralamada arama motorları tarafından beğenilmek biraz zaman alabilir.

o SEO ile ayrıntılı olarak çalışın ve ona bir ortak olarak davranın:
Anahtar kelimeler hakkında iyi bir araştırma yapabilmek için işinizin işlevselliği ile ilgili her dakika hakkında SEO hakkında ayrıntılı bilgi vermeniz gerekir. İş dünyasının doğası, müşteri davranışları, ürün yelpazesi, rakipleriniz, hedef grup / alanınız hakkında konuşun. Sağladığınız bilgilere dayanarak, SEO doğru anahtar kelime takımlarını seçebilir ve web sitenizin sıralamalarını artırabilir ve doğru trafiği elde edebilirsiniz.

Kalite çalışması için ödemeye hazır olun:
Sicil kaynaklı bir SEO profesyonel / SEO şirketi seçin. Yeteneklere göre herhangi bir profesyonel sıfırlandıktan sonra, ondan beklediğiniz kaliteli çalışmaları ödemek için hazır olunuz. "Fıstık öderseniz, maymunlar olsun". Birkaç yüz dolarla SEO yapmaya hazır insanlar var. Görevleri sadece anahtar kelime doldurmak ve meta oluşturmaktır ve tamamlanmıştır. SEO'yı seçerken çok öneri temkinli davranıyor ve işinize daha fazla MOOLA getirecek bir şey olduğu için kaliteli iş için ödemeye hazır olmanız ve büyümeniz buna bağlı.

o SEO yaklaşımlarından ve metodolojilerinden SEO profesyonellerinden birincil bir sınıf alarak tereddüt etmeyin: SEO projeniz üzerinde çalışan profesyonellerden SEO'nun temellerini öğrenin. Biraz çaba sarf eder, ancak ödül oldukça tatmin edicidir. SEO ilerleme hakkında karanlıkta olmayacak ve SEO profesyonel bir konfor seviyesi elde edecektir.

SEO bir seferlik bir çabadır:
SEO tek seferlik bir iş yapmıyor ve daha sonra oturup sonuçları beklemektedir. Bunu düzenli pazarlama ve satış çabalarıyla eşitleyebilirsiniz. Yaklaşımı, taramadan sonra taradığınız sonuçlara dayalı olarak hassaslaştırmaya devam etmeniz gerekiyor. Sınırlı parametreleri ölçmeniz ve web sitenizde / içeriğinizde / görsellerinizde buna uygun olarak değişiklikler yapmanız gerekir; böylece daha iyi ve daha iyi bir görünürlük elde edersiniz. İş bittikten sonra, sıralamaları sürdürmek ve sıralamaları iyileştirmek için harekete geçmeye devam etmek için zamanı ve gayreti ortaya koymaya yöneliktir.

İşinizin başarısı tamamen SEO'ya bağlı değildir:
Bu, en önemli noktalardan biridir. Daha fazla gelir üretmek ve potansiyel alıcılar arasında işletmenizin erişimini artırmak için SEO'ya güvenmeyin. Bir SEO, web sitenize hedeflenmiş trafik çekebilir, ancak ziyaretçileri sizden ya da herhangi bir ürününden almaya zorlayamaz. Gerçek SALE kesinlikle ürün hattınıza, sunduğunuz hizmet seviyelerine, satış sonrası hizmete, ürün / hizmet fiyatlandırmasına ve diğer faktörlere bağlıdır. Web sitenize trafik artışı sonra bile satış atlamak istenmeyen iseniz SEO profesyonel sorumlu tutmak için onun haksız Yani.